الدن رینگ رکورد جایزه بهترین بازی سال را شکست

بازی Elden Ring با 324 این جایزه توانست رکورد The Last of Us Part 2 را بشکند و رکورد بیشترین جوایز بهترین بازی سال را از آن خود کند.

بدون اغراق، Elden Ring یکی از موفق ترین و تحسین شده ترین بازی های سال است او می دانست که سال 2022 است. پس از انتشار، بازی اکشن نقش آفرینی از Fram Software مورد تحسین قرار گرفت و نقدهای مثبت بسیاری دریافت کرد و از آن زمان تاکنون نه تنها از نظر فروش، بلکه در کسب جوایز متعدد نیز بسیار موفق بوده است. در واقع یک بازی Elden Ring تا به امروز بیشترین جوایز بهترین بازی سال را از رسانه ها و منتقدان پس از The Last of Us Part 2 دریافت کرده است.

کاربران انجمن Ristarra جوایز Gotti را در سایت‌ها و رویدادهای مختلف دنبال می‌کنند و در سال 2022، Elden Ring بیشترین جوایز بازی سال را با 324 جایزه در زمان نگارش این مقاله دریافت کرد. این جوایز شامل ۲۸۱ جایزه بهترین بازی سال منتقدان و ۴۳ جایزه رای تماشاگران است. رکورد قبلی متعلق به The Last of Us 2 در سال 2020 بود که در مجموع 322 جایزه شامل 208 جایزه رسانه ای و 114 جایزه طرفداران دریافت کرد.

به یاد داشته باشید که از آنجایی که سال 2023 به تازگی آغاز شده است و برخی رسانه ها هنوز جوایز سالانه را برگزار نکرده و برندگان را مشخص نکرده اند، ممکن است تعداد جوایز حلقه الدن از 324 فراتر برود و رکوردی دست نیافتنی را ثبت کند. اگرچه قبل از خود رقیبی مانند God of War Ragnarok داشت.

  با پیش خرید Dead Space Remake در Steam، بازی Dead Space 2 را دریافت کنید

دیدگاهتان را بنویسید