امکان اضافه کردن والتر وایت به بازی MultiVersus

طراح اصلی Player First Games به درخواست های طرفداران برای اضافه کردن والتر وایت به فهرست مبارزان MultiVersus پاسخ داده است.

بازی مبارزه ای MultiVersus در سال 2022 به صورت رایگان منتشر شد و با درج شخصیت های معروف دنیای سینمایی دی سی و دیگر برندهای وارنر مانند آریا استارک از سری بازی تاج و تخت توانست طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد. با این حال، بسیاری از طرفداران سری Breaking Bad خواهان اضافه شدن والتر وایت به بازی MultiVersus هستند و در ماه های اخیر بارها این درخواست را مطرح کرده اند.

با در نظر گرفتن این واقعیت که سری Breaking Bad متعلق به برادران وارنر نیست، اضافه کردن والتر وایت به بازی MultiVersus بسیار دشوار به نظر می رسید. با این حال، Player First Games اخیراً اعلامیه ای را با طرفداران به اشتراک گذاشته است که این احتمال را تقویت می کند. این استودیو در توییتر سال نو را به طرفداران تبریک گفت و پاسخی از سوی شخصی به نام والتر وایت در حساب توییتر Multiversus دریافت کرد که گفت تنها در صورتی که والتر وایت به فهرست شخصیت‌های بازی بپیوندد، سال 2023 خوبی خواهند داشت. در همین حال دن ادرطراح اصلی بازی Multiversus در پاسخ به این اکانت گفت: منتظر چیزهای خوب باشید.

به طور طبیعی، پاسخ Eder باعث شد تا حدس و گمان هایی در مورد اضافه شدن والتر وایت به گروه بازیگران بازی به وجود بیاید. اگرچه ایده مبارزه والتر وایت با Bugs Bunny و Batman در MultiVersus غیر قابل باور به نظر می رسد، بسیاری از مردم در مورد این بازی صحبت می کنند. همچنین این اقدام می تواند راه را برای ورود شخصیت های دیگر به بازی به استثنای محصولات برادران وارنر هموار کند. به عنوان مثال، در گذشته شاهد اضافه شدن Sonic و Solid Snake از سری Metal Gear به سری Super Smash Bros.

  راه اندازی بازی های رایگان در فروشگاه Epic Games به موقع برای کریسمس

بازی MultiVersus اکنون میزبان ستاره بسکتبال لبرون جیمز در فهرست مبارزان خود است که اتفاقی عجیب و خلاقانه محسوب می شود.

در MultiVersus با شخصیت ها علیه یکدیگر مبارزه کنید

MultiVersus که سال گذشته منتشر شد یک بازی مبارزه ای است که از سری Super Smash Bros الهام گرفته شده است. Ultimate توسعه یافته اند. در حالی که بازی Super Smash Bros. در حالی که Ultimate Nintendo Switch به طور انحصاری بر روی شخصیت‌هایی تمرکز می‌کند که اغلب برای اولین بار در بازی‌های ویدیویی ظاهر می‌شوند، MultiVersus دارای فهرستی از شخصیت‌هایی است که قبلاً عمدتاً در برنامه‌های تلویزیونی برادران وارنر به نمایش درآمده بودند. و محصولات زنده

فهرست مبارزان بازی در حال حاضر شامل شخصیت هایی از Looney Tunes، DC Universe، Gremlins و دیگر فرنچایزها است. بدون شک اضافه شدن شخصیت والتر وایت می تواند این ترکیب را جذاب تر کند. با این حال، طرفداران MultiVersus باید صبورانه منتظر بمانند تا ببینند Player First Games برای آینده چه برنامه ای دارد.

MultiVersus اکنون به صورت رایگان بر روی رایانه شخصی و کنسول های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس در دسترس است. Xbox Series S در دسترس است.

شما می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید