امکان بازسازی شخصیت 3 توسط Atlus

شایعات جدید حاکی از آن است که نسخه بازسازی شده Persona 3 در Atlus در حال توسعه است.

Atlus به تازگی Persona 5 Royal را بر روی چندین پلتفرم دیگر منتشر کرده است و این اتفاق با Persona 3 Portable و Persona 4 Golden در آینده خواهد افتاد. با این حال، به نظر می رسد که Atlus ممکن است چیز دیگری برای سریال نقش آفرینی محبوب Persona داشته باشد که هنوز به آن اشاره نکرده اند. اخیراً یک افشاکننده ادعا کرد که علاوه بر توسعه پورت‌های جدید Persona 3 Portable که قبلاً ذکر شد، Atlus در حال توسعه نسخه بازسازی شده آن است. این افشاکننده سابقه خوبی در فاش کردن بازی‌های آینده Atlus دارد و به طور خاص به نسخه‌های P4G و P3P سری Persona در گذشته اشاره کرده است.

به گفته این افشاکننده، نسخه بازسازی شده Persona 3 از نظر گرافیکی و سایر ویژگی های عمومی مشابه Persona 5 خواهد بود. در همین حال، این منبع اعلام کرد که Atlus در حال برنامه ریزی برای ایجاد تغییراتی در محتوای بازی است که شاید بسیاری از طرفداران از آن خوشحال نباشند. این ادعا احتمالاً مربوط به استفاده مجدد از محتوای حذف شده از Persona 3 FES است.

اخیرا Atlus به عنوان بخشی از سگا اعلام کرده است که اخبار جدیدی برای سال 2023 دارد که باید دید آیا ارائه نسخه بازسازی شده Persona 3 یکی از آنها خواهد بود یا خیر. طرفداران این سری احتمالاً علاقه مند به دیدن نسخه بازسازی شده Persona 3 خواهند بود. با این حال، مدت زیادی است که منتظر عرضه Persona 6 هستند.

نظر شما در مورد اخبار بازی چیست؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید.

  قدرت‌های ددپول را در تریلر جدید Marvel Midnight Suns نشان دهید

دیدگاهتان را بنویسید