انتشار تصاویر و جزئیات قسمت افتتاحیه انیمه سریال NieR: Automata Ver1.1a

تصاویر و جزئیات جدیدی از تیم سازنده اولین قسمت از سری انیمه NieR: Automata Ver1.1a منتشر شد.

مدتی پیش تیم Aniplex شرکت Sony Music Entertainment با پخش تریلر جدیدی تاریخ انتشار انیمه سری NieR: Automata Ver1.1a را فاش کرد. حال در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، با خبر شدیم که تصاویر و جزئیات جدیدی از قسمت افتتاحیه این انیمه پیش از پخش آن به اشتراک گذاشته شده است. مجموعه انیمیشن های Nia: Automata در تاریخ 7 ژانویه 2023 (17 ژانویه 1401) برای بینندگان عرضه می شود.

این عکس ها شخصیت های اصلی انیمه Nia: Automata را به صورت 2B نشان می دهند. جزئیات جدیدی از عوامل تولید قسمت اول این انیمه مورد انتظار نیز در اختیار علاقه مندان قرار گرفت. ریوجی ماسویاماکارگردان مجموعه انیمه پس از باران مسئولیت نویسندگی، تهیه فیلمنامه و کارگردانی قسمت افتتاحیه انیمه و جون ناکایکارگردان انیمیشن مجموعه انیمیشن Sword Art Online به عنوان کارگردان انیمیشن آن فعالیت می کند.

یوی ایشیکاوا در نقش 2B، ناتسوکی هانا در نقش 9S، هیروکی یاتسوموتو در نقش فرعی 042 و کائورو آکیاما آنها به عنوان Pod 153 جزو صداپیشگان سری انیمه NieR: Automata Ver1.1a هستند. این مجموعه انیمه بر اساس بازی Nia: Automata توسط PlatinumGames و Square Enix ساخته شده است و ماجراهای شخصیتی به نام 2B، یک ربات انسان نمای مبارز را دنبال می کند. A-1 Pictures بر این پروژه نظارت دارد.

  نوکیا C21 و C21 Plus معرفی شدند; نوکیا جدید ارزان

دیدگاهتان را بنویسید