اولین تریلر فصل سوم سریال Slow Horses

اپل تی‌وی پلاس اولین تریلر تریلر جاسوسی Slow Horses با بازی گری اولدمن را پخش کرد.

فصل دوم Slow Horses with Shows گری اولدمن در 30 دسامبر (9) به پایان رسید، اما کار روی این سریال جاسوسی هیجان انگیز به این زودی ها به پایان نمی رسد. در میان آخرین اخبار سینما و تلویزیون، مطلع شدیم که اپل تی وی پلاس اولین تریلر فصل سوم این سریال را به اشتراک گذاشته است. این فصل بر اساس رمان ببرهای واقعی، سومین کتاب از مجموعه رمان‌های خانه اسلاو ساخته شده است میک هرون ساخته خواهد شد.

دانلود ویدیو آپارات

در فصل سوم سریال جاسوسی «اسب های کند» کاترین استندیش به ایفای نقش پرداخت ساسکیا ریوز او توسط یک سرباز سابق باتجربه ربوده می شود که مصمم به انتقام گرفتن است و باید به پارک سلطنتی ریجنت، یک پارک سلطنتی واقع در شمال غربی لندن نفوذ کند تا در ازای سلامتی دوستش اطلاعات ارزشمندی را بدزدد. آنها به زودی مجموعه بزرگتری از توطئه های مربوط به مزدوران خصوصی و مقامات ارشد خدمات امنیتی را کشف می کنند.

سریال Quiet Horses ماجراجویی اعضای آژانس جاسوسی Slough House را دنبال می‌کند، جایی که ماموران خرابکار توسط MI5 فرستاده می‌شوند. گری اولدمن نقش جکسون لمب، رهبر عبوس و ناامید گروه را بازی می کند کریستین اسکات توماس، جک لودن، ساسکیا ریوز، روزالیند الیزار، کریستوفر پاتریک چانگ، فردی فاکس، کریس رایلی، ساموئل وست، سوفی اوکوندو، امی-فیون ادواردز، کیروان مخملی و جاناتان پرایس بازیگران دیگری هم هستند.

ویل اسمیث وظیفه نگارش فیلمنامه و جیمز هاوز آنها مسئولیت کارگردانی سریال Slow Horses را بر عهده دارند. تصویربرداری فصل سوم و چهارم این سریال مهیج مانند فصل اول و دوم به صورت متوالی در حال انجام است. با توجه به اینکه این سریال در خرداد ماه برای فصل های بعدی تمدید شد، فیلمبرداری آن هنوز به پایان نرسیده است. در حال حاضر تاریخ دقیق پخش فصل سوم آرام آرام در سال 2023 مشخص نیست و برای اطلاع از آن باید منتظر زمان بیشتری باشیم.

  مبارزه Ant-Man با Kang در تریلر جدید Ant-Man و The Wasp: Quantumania

دیدگاهتان را بنویسید