اولین تصاویر واقعی از شارژر Realme 240W منتشر شد


انتظار می رود Realme GT Neo5 به زودی وارد بازار شود و گزارش ها حاکی از آن است که این اولین گوشی هوشمندی خواهد بود که از فناوری شارژ سریع 240 واتی جدید Realme پشتیبانی می کند. این فناوری شارژ شگفت انگیز در تاریخ 5 ژانویه (15 دسامبر) به طور رسمی رونمایی می شود و امروز تصاویری از شارژر آن در فضای مجازی منتشر شده است.

این آداپتور شارژ دارای شماره مدل VCKCJACH و برند SuperVOOC است. با توجه به مشخصات درج شده روی شارژر، می تواند 20 ولت با جریان 12 آمپر در خروجی ارائه دهد که در نتیجه توان خروجی فوق العاده 240 وات را به همراه دارد.

شارژر ریلمی 240 وات

برند SuperVOOC معمولاً متعلق به Oppo است، اما از آنجایی که Oppo با Realme در تحقیق و توسعه همکاری می کند، منطقی است که Realme بخواهد از همان فناوری برای محصولات خود استفاده کند. البته هنوز مشخص نیست که آیا ریلمی نام جدیدی برای شارژر خود در نظر خواهد گرفت یا خیر. منابع خبری همچنین فاش کرده اند که نسخه ضعیف تری از گوشی GT Neo 5 نیز با شارژ 150 واتی وارد بازار خواهد شد.

Realme GT Neo 5 دارای دو سلول باتری است که هر کدام دارای برد شارژ مخصوص به خود هستند که امکان انتقال انرژی بیشتر و ایمن‌تری را فراهم می‌کند. در واقع، برق 20 ولت 12 آمپری که از آداپتور خارج می شود، با رسیدن به گوشی هوشمند به جریان 10 ولت 24 آمپر تبدیل می شود.

ما قبلاً شاهد نمایش این فناوری در کنگره جهانی موبایل در بارسلون در فوریه 2022 بودیم و پنجشنبه این هفته (15 دسامبر) شاهد رونمایی رسمی آن خواهیم بود. پیشنهاد می کنیم در روزهای آینده بخش اخبار دیجیرو را دنبال کنید و معرفی رسمی اولین شارژر 240 واتی گوشی هوشمند را از دست ندهید.

  گوشی های جدیدی از سری ردمی K60 شیائومی رونمایی شدند


دیدگاهتان را بنویسید