او گفت تاریخ انتشار فیلم با کیفیت

یونیورسال پیکچرز نسخه‌های بلوری و دیجیتالی درام تحسین‌شده She Said را اعلام کرد.

در میان اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که یونیورسال پیکچرز در کنار اعلام تاریخ انتشار بلوری و دیجیتالی She Said، زمان ورود این درام پرحاشیه به شبکه طاووس را نیز فاش کرده است.

She Said در 6 ژانویه 2023 به صورت دیجیتالی منتشر خواهد شد و برای پخش در Peacock در دسترس خواهد بود. در 10 ژانویه 2023 (20 دسامبر 1401) نیز باید منتظر نسخه بلوری باشیم. نسخه کلکسیونی این فیلم در زمان نامعلومی اکران خواهد شد، اما جزئیات بیشتری در حال حاضر ارائه نشده است. نسخه های مختلف دارای محتوای اضافی هستند، مانند یک فیلم کوتاه به نام شکستن داستان.

جلد نسخه بلوری She Said

فیلم She Said بر اساس کتابی واقعی به همین نام ساخته شده است جودی کانتور و مگان توهی انجام شد. ماریا شریدر او سکان این فیلم و فیلمنامه آن را در دست داشت ربکا لنکوویچ او توانست وارد عرصه نویسندگی شود. کری مولیگان، زوئی کازان، پاتریشیا کلارکسون، آندره بروگر، جنیفر الی، سامانتا مورتون و اشلی جاد آنها در این فیلم بازی کردند. این فیلم در 18 نوامبر 2022 (27 نوامبر 1401) اکران شد و توانست 11.5 میلیون دلار در گیشه بفروشد.

او سعید ماجراهای مگان توهی و جودی کانتور، خبرنگاران نیویورک تایمز را دنبال می‌کند که با هم همکاری می‌کنند تا یکی از مهم‌ترین داستان‌های این نسل را کشف کنند. داستانی که به جنبش Metoo دامن زد، چندین دهه سکوت در مورد بدرفتاری با زنان در هالیوود را شکست و فرهنگ آمریکایی را برای همیشه تغییر داد.

  کدهای مخفی تلفن همراه؛ از تست سخت افزار تا دسترسی به کد IMEI

برد پیتبازیگر برنده اسکار پدربزرگ گاردنر و جرمی کلینر آنها به عنوان تهیه کننده در She Said شرکت Plan B Entertainment کار کردند. مگان الیسونتهیه کننده نامزد اسکار از Annapurna Pictures سو نیگل آنها مسئولیت تولید اجرایی این فیلم درام را بر عهده داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید