بیش از 7000 بازی در Steam Deck موجود است

طبق اطلاعات موجود در وب سایت SteamDB، بیش از 7000 بازی را می توان در Steam Deck تجربه کرد.

همانطور که احتمالا شما دوستان عزیز زومجی می دانید، Valve با راه اندازی سیستم Steam Deck Verified، تشخیص اینکه کدام آثار موجود در این فروشگاه دیجیتالی با کنسول Steam Deck سازگار است را برای کاربران آسان کرده است.

اکنون طبق آخرین اخبار دنیای بازی، بیش از 7000 بازی ویدیویی در فروشگاه دیجیتال استیم موجود است که می‌توان آن‌ها را در دک استیم امتحان کرد.

رابط کاربری Steam Deck Velo

رقم اعلام شده با جستجو در اطلاعات موجود در وب سایت SteamDB به دست آمده است. آنها در حال حاضر 4419 بازی قابل بازی را حمل می کنند. از طرفی 2709 بازی با نام Verified شناخته می شوند. مجموع این اعداد به 7128 می رسد. عناوین قابل بازی در استیم به خوبی کار خواهند کرد. با این حال، کاربران ممکن است با برخی از هشدارها مواجه شوند. به عنوان مثال، ممکن است مجبور شوید در حین تجربه با برخی از ترفندهای گرافیکی و بصری دست و پنجه نرم کنید.

از طرف دیگر، ممکن است مجبور شوید یک طرح کنترل سفارشی را دانلود کنید و فونت های بسیار کوچکی را اجرا کنید. با این حال، در آن سوی میدان، آثاری که عنوان Verified را یدک می‌کشند، وضعیت بهتری دارند و به همان خوبی که توسعه‌دهنده در نظر گرفته‌اند، عمل می‌کنند.

جالب اینجاست که نینتندو کنسول دستی خود را با شعار «بیش از 5000 بازی» تبلیغ می کند. وجود آثار زیاد روی هر دستگاه بدون شک در جلب توجه گیمرها تاثیر دارد.

  کاور آرت در The Last of Us Part 1 ممکن است به بازی فانتزی Naughty Dog اشاره داشته باشد

در حال حاضر، آثار جدید تأیید سازگاری خود با کنسول دستی ولوو را از سازندگان پس از رسیدن به زمان انتشار رسمی دریافت می‌کنند. برای مثال می توان به بازی Last of Us Part 1 اشاره کرد که اخیرا سازندگان آن سازگاری این اثر با Steam Deck را تایید کرده اند. Velo همچنین در حال کار بر روی کاتالوگ آثار قدیمی است. توسعه دهندگان این آثار قدیمی با انتشار به روز رسانی، کار خود را بر روی Stick Deck صیقل می دهند. می توانید ویدیوی جعبه گشایی Steam Deck را که اخیراً در زومجی پخش شده است تماشا کنید.

نظرت چیه عزیزم با این کنسول تاثیری حس کردی؟ دیدگاه ها و نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید