تقویت سیستم ایمنی بدن با پودر تغذیه ای برای فرآوری غلات

عارف خلخالی رئیس طرح تولید پودر غذایی تقویت کننده سیستم ایمنی بدن از طریق فرآوری غلات در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پودر غذایی تقویت کننده سیستم ایمنی بدن از طریق فرآوری غلات که به اختصار NBS نامیده می شود. مکمل طبیعی موثر در درمان بیماری حاد کووید 19 در بیمارستان سینای همدان و بیمارستان امام خمینی تهران.

وی گفت: نتایج کارآزمایی بالینی این ماده غذایی نشان داد که می تواند مرگ و میر بیماران مبتلا به کرونا شدید را تا 50 درصد کاهش دهد.

خلخالی افزود: همچنین استفاده از این ماده می تواند در افزایش اکسیژن خون تا حد طبیعی، افزایش لنفوسیت های بدن بیماران، کاهش التهاب بدن، کاهش آنزیم های کبدی و قلبی، دمای بدن و کاهش مدت بستری بیماران موثر باشد.

وی گفت: حدود 10 مقاله دیگر در زمینه درمان سایر بیماری ها در مجلات معتبر اروپایی و آمریکایی برای این مکمل غذایی به نام Nutrition Biological Shield (NBS) منتشر شده است.

این محقق ادامه داد: به دنبال مجله ISI Frontiers in Immunology سوئیس، مقاله این پروژه در مجله آمریکایی ISI Microbial Pathogenesis با رتبه Q2 و ایمپکت 4 منتشر شد که توسط انتشارات ELSEVIER منتشر شد.

منبع: شهرخبر

  هواوی محصولات جدیدی را معرفی کرد ساعت هوشمند، تبلت، کامپیوتر و هدست واقعیت مجازی

دیدگاهتان را بنویسید