جدا شدن شورانر سریال Assassin’s Creed از مراحل ساخت این پروژه

شورانر سری Assassin’s Creed اعلام کرد که همکاری خود با سری یوبی سافت به پایان رسیده است.

با گذشت دو سال از معرفی رسمی سریال لایو اکشن Assassin’s Creed توسط نتفلیکس، حالا جب استوارت، مجری برنامه و نویسنده اصلی این سریال، جدایی خود را از این پروژه در مرحله تولید اعلام کرده است.

استوارت که به عنوان نویسنده فیلم های معروفی چون زندگی سخت (1988) و فراری (1993) مشخص است که وی در مصاحبه ای با وب سایت Collider خروج خود از این سریال را به مدیران نتفلیکس و یوبی سافت اعلام کرده است. استوارت می‌گوید که تفاوت‌های هنری بین تیم تولید فعلی سریال، که مستقر در لندن است، و برنامه‌های فعلی‌اش برای این پروژه باعث شد که هر یک از طرفین معامله تصمیم بگیرند که به طور دوستانه به همکاری خود پایان دهند. استوارت تایید کرد که سریال Assassin’s Creed را تحسین می کند و به تیم سازنده سریال برای تولید آثار با کیفیت اعتماد دارد.

محیط های خشک و علفزار Assassin's Creed Origins

سریال Vikings: Valhalla که هم اکنون در مرحله ساخت فصل دوم خود برای اکران در 12 ژانویه 2023 می باشد نیز یکی از کارهای حرفه ای استوارت است.

نتفلیکس هنوز یک سریال جدید برای این سریال اعلام نکرده است، اما علاوه بر سریال لایو اکشن، یک سریال انیمیشنی و یک اقتباس انیمه از دیگر سری‌های آینده Assassin’s Creed خارج از دنیای بازی‌های ویدیویی است.

بخش فیلم و تلویزیون یوبی‌سافت همچنین قراردادهایی برای اقتباس‌های سینمایی از بسیاری از فرنچایزهای محبوب خود امضا کرده است، از جمله Tom Clancy’s Ghost Recon برای برادران وارنر، Tom Clancy’s The Division و Beyond Good & Evil برای نتفلیکس، Tom Clancy’s Splinter Cell برای پارامونت پیکچرز و Two. فیلم‌های Just Dance و Rabidds از جمله این آثار هستند.

  تاریخ عرضه جدید سری Xiaomi 13 مشخص شده است

سه مجموعه اکشن Child of Light، Skull & Bones و Driver نیز به عنوان پروژه های تلویزیونی شناخته می شوند که برای سال های آینده توسط این شرکت در حال ساخت هستند. یوبی سافت همچنین اعلام کرد که قصد دارد چندین سریال انیمیشنی بر اساس سری Far Cry و Splinter Cell با همکاری نتفلیکس تولید کند.

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید