حضور شخصیت شجاع بالدر در تصویر جدید در پشت صحنه Doctor Strange 2

عکس جدید از پشت صحنه Doctor Strange در Multiverse of Madness فاش شد و حضور Balder the Brave را تایید کرد.

شایعات زیادی در مورد حضور شخصیت شجاع بالدر در دنیای سینمایی مارول وجود دارد. در ابتدا شایعاتی مبنی بر حضور این شخصیت در فیلم Doctor Strange در Multiverse of Madness وجود داشت و به عنوان یکی از اعضا ظاهر خواهد شد. صدای ایلومیناتی شنیده شده و حتی گفته شده که دنیل کریگ نقش این شخصیت را بازی خواهد کرد. حالا با توجه به دومی اخبار سینما و تلویزیونتصویر جدیدی از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید Doctor Strange 2 فاش و منتشر شد.

در این عکس حضور واندا ماکسیموف با بازی الیزابت اولسن را می بینیم که با اعضای گروه ایلومیناتی دعوا می کند. اگر به وسط تصویر دقت کنید، شخصیتی را می بینید که روی زمین دراز کشیده و شمشیری در بدنش فرو کرده است. در واقع در این نقاشی شاهد حضور بالدر شجاع در فیلم Doctor Strange در Multiverse of Madness هستیم که ظاهراً پس از درگیری با واندا با شمشیر خود کشته شده است. اگرچه در این صحنه از بدلکاری استفاده شده است، اما مشخص نیست که آیا کریگ در نهایت این نقش را بازی خواهد کرد یا از بازیگر دیگری در Doctor Strange 2 استفاده شده است:

Balder the Brave پس از کشته شدن توسط واندا در مجموعه فیلم Doctor Strange در Multiverse of Madness

در هر صورت ظاهر Balder the Brave از نسخه اول و نهایی فیلم Doctor Strange در مولتی ورژن جنون حذف شد و به نظر می رسد که مارول ممکن است حضور چند شخصیت دیگر را نیز حذف کرده باشد. حتی در نسخه اولیه فیلمنامه فیلم Doctor Strange 2 و تصاویر مفهومی آن، شاهد حضور شخصیت Nightmare بودیم که مارول تصمیم گرفت در آن تغییراتی ایجاد کند.

  استودیو Toys For Bob به توسعه یک بازی جدید اشاره می کند

بندیکت کامبربچ، الیزابت اولسن، بندیکت وانگ، چیویتال اجیوفور، راشل مک آدامز، سوچیل گومز، پاتریک استوارت، آنسون مونته، لاشانا لینچ، هیلی آتول و مایکل استولبارگاز جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Doctor Strange در Multiverse of Madness حضور یافتند و به ایفای نقش پرداختند. سام ریمیکارگردان سه گانه فیلم مرد عنکبوتی و سه گانه فیلم مردگان شیطانی کارگردان و مایکل والدرونسازنده سریال لوکی مسئولیت نوشتن فیلمنامه Doctor Strange 2 را بر عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید