داستان های فرعی جالب God of War Ragnarok

God of War Regnarok شامل مراحل فرعی مهمی است که ارزش تجربه کردن را دارند و داستان خودشان را روایت می کنند. زومجی در یک ویدیوی جدید به بررسی برخی از این داستان ها می پردازد.

گیمرهای علاقه مند به بازی God of War Ragnarok می دانند که روایت داستان در این اثر استودیوی سانتا مونیکا سونی به خط داستانی اصلی محدود نمی شود. در قسمت‌های مختلف 9 پادشاهی نورس که در God of War Ragnarok یافت می‌شوند، مراحل فرعی مختلفی را با کریتوس می‌بینیم که درک مخاطب از شخصیت‌ها، پس‌زمینه داستان و دنیای بازی را افزایش می‌دهد.

برخی از مراحل فرعی بیشتر بر روی ارائه یک چالش خاص برای گیمر متمرکز شده اند و برخی از آنها روایت را اولویت خود می دانند. ویدیوی جدید ساخته شده توسط زومجی برای شما کاربران عزیز به بررسی هفت به علاوه یک داستان فرعی صوتی در God of War Ragnarok می پردازد.

می توانید گیفت کارت های متنوعی را از ایرانی کارت خریداری کنید.

ویدیو را در کانال یوتیوب زومجی تماشا کنید

بازی God of War Ragnarök که دارای شخصیت هایی مانند Freya، Odin، Thor، Mimir، Engrbudda و Atreus است، حدود دو ماه پیش توسط بخش سرگرمی های تعاملی سونی برای بازیکنان پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 منتشر شد. این بازی ویدیویی یک رکورد موفقیت آمیز برای SIE بود و در پنج روز اول انتشار، 5.1 میلیون نسخه فروخت.

  Ggbet Betting Company for eSports Betting: anmeldelse, nettsted, anmeldelse

دیدگاهتان را بنویسید