سه گانه Hitman اکنون به عنوان یک بازی به فروش می رسد

شرکت IO Interactive اعلام کرده است که از این پس هر سه بازی سه گانه Hitman به صورت تکی با نام World of Assassination به فروش می رسند.

با گذشت حدود دو سال از عرضه اولیه بازی پرطرفدار مخفی کاری Hitman 3، حالا استودیو IO Interactive تغییر نام و عنوان این بازی را به Hitman World of Assassination اعلام کرده است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در تاریخ 26 ژانویه (6 بهان)، نام بازی Hitman 3 به Hitman World of Assassination در تمامی فروشگاه های دیجیتالی که این بازی در آن عرضه می شود تغییر خواهد کرد. این باندل جدید که شامل هیتمن 2 و هیتمن 1 نیز می شود، دسترسی طرفداران جدید سری هیتمن به بازی های این سه گانه تحسین شده را آسان تر و آسان تر می کند.

این نسخه جدید بازی که با قیمت 70 دلار قابل خرید است، علاوه بر محتوای نقشه های اصلی بازی Hitman 3، شامل قسمت داستانی دو بازی قبلی این سری و محتوای GOTY می شود. از اولین بازی این سری این شرکت همچنین تایید کرد که تمامی دارندگان فعلی Hitman 3 می توانند بدون هزینه اضافی به بسته جدید World of Assassination دسترسی داشته باشند.

hitman into the world of assassination سئو کول

علاوه بر این، خریداران علاقه مند به دسترسی به محتوای اضافی و بسته های الحاقی این سه بازی می توانند با خرید نسخه لوکس بازی، این محتوای اضافی را دریافت کنند. بسته و مجموعه استیج دلوکس Hitman 3 Seven Deadly Sins و گذرنامه Hitman 2 Expansion Access Pass که شامل تمامی محتوای ثانویه دو بازی اول این سری می شود، محتویات HITMAN – World of Assassination Deluxe Pack هستند.

  دانشمندان به تحقق یک رویا نزدیک شده اند: قدرتمندتر از قوی ترین رایانه ها، مصرف کمتر از یک لامپ!

دارندگان نسخه اصلی بازی HITMAN World of Assassination می توانند این افزونه ارزشمند را با قیمت 30 دلار از پلتفرم های فروش دیجیتالی بازی خریداری کنند. البته دارندگان این بازی در فروشگاه استیم می توانند هر یک از این سه بسته اضافی از نسخه لوکس بازی را با قیمت 10 دلار خریداری کنند که از پرداخت مجدد برای محتوایی که از قبل دارند خودداری می کنند.

IO Interactive همچنین اعلام کرد که به زودی هر دو بازی Hitman و Hitman 2 برای فروش دیجیتالی در دسترس نخواهند بود و تنها راه دسترسی به آنها خرید باندل کامل HITMAN World of Assassination خواهد بود که از طرف دیگر بهبودهای قابل توجهی در گیم پلی و گرافیک ارائه می دهد. از هر دوی این بازی ها بازی ها را اعمال می کند. البته دارندگان قبلی این بازی ها همچنان می توانند به راحتی تمامی محتوای خریداری شده قبلی خود را امتحان کنند.

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید. همچنین می‌توانید بررسی زومجی درباره Hitman 3 را بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید