شایعه راه اندازی مجدد فرآیند توسعه Fable دروغ است

شایعه راه اندازی مجدد مراحل ساخت بازی Fable و تغییر موتور آن به Unreal Engine 5 توسط یکی از خبرنگاران معتبر تکذیب شد.

بازی Fable یکی از آثار اول شخص است که چند سال پیش توسط مایکروسافت معرفی شد. اما به نظر می رسد که با گذشت زمان به انتشار آن نزدیک نمی شویم. از زمان ارائه اولیه این بازی نقش آفرینی توسط استودیوی پلی گرند، هیچ خبر رسمی دیگری از این بازی منتشر نشده است که باعث ایجاد سوالاتی در مورد روند ساخت بازی و تاریخ انتشار آن شده است؛ به خصوص که مهندس ارشد بازی سال 2021 او گفت که چهار سال است که روی این بازی کار می کند.

شایعه جدیدی از 4chan منتشر شده است که تصویری را منتشر کرده است و ادعا می کند که آخرین نسخه بازی توسط استودیو سازنده غیرقابل پخش تشخیص داده شده است و ظاهرا استودیو تصمیم گرفته است که توسعه بازی را از صفر شروع کند و موتور آن را به Unreal Engine 5 تغییر دهد. بازی را پیش ببرند دادن اما به نظر می رسد که چنین کلمه ای اشتباه است. کریستوفر درینگ او از رسانه گیم ایندستری با اشاره به این توییت نوشت که «این درست نیست».

Playground یا مایکروسافت هنوز به طور رسمی به این خبر پاسخ نداده اند، اما چندین منبع دیگر این شایعه را تکذیب کرده و آن را دروغ اعلام کرده اند و بازی Fable همچنان با موتور Forzatech در حال توسعه است. با این حال، ممکن است در آینده یک نمایش بازی جدید داشته باشیم.

  افزایش 27 درصدی بیننده قسمت سوم سریال Family of Dragons

بازی Fable در حال ساخت برای Xbox Series X | Xbox Series S و رایانه های شخصی. اخیراً اعلام شد که آیداس مونرئال، سازنده بازی Deus Ex در روند توسعه بازی مشارکت خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید