صفحه رسمی پشتیبانی بازی Starfield فعال شد

صفحه رسمی پشتیبانی استارفیلد در وب سایت بتسدا فعال شد و دوباره نیمه اول بازی را برجسته کرد. در سال 2023 منتشر خواهد شد.

اگر همه چیز طبق برنامه اولیه مایکروسافت و بتسدا پیش می رفت، بیش از دو ماه از راه اندازی Starfield می گذشت. اما لگ یک اتفاق رایج در صنعت بازی به خصوص برای بازی های بسیار بزرگ است و این مشکل گریبان Starfield را نیز گرفت. این بازی در ابتدا برای نوامبر برنامه ریزی شده بود در سال 2022 منتشر می شود؛ اما به نیمه اول امسال موکول شد.

از زمان اعلام این رویداد در چند ماه پیش، اخبار بسیار کمی در مورد این RPG فضایی منتشر شده است. اما به نظر می رسد بازی همچنان به تاریخ انتشار اعلام شده خود پایبند است. صفحه رسمی پشتیبانی بازی Starfield در سایت بتسدا به تازگی فعال شده است و در این قسمت تاریخ انتشار بازی ذکر شده است.

در حالی که این مورد به خودی خود نشانه ای از تاریخ انتشار آینده بازی نیست، این صفحه در بخش سوالات متداول (FAQ) به زمان انتشار بازی نیز پرداخته است. در این قسمت نوشته شده است: «بازی استارفیلد به صورت انحصاری برای Xbox Series X Xbox Series S و PC در نیمه اول سال 2023 منتشر خواهد شد.»

البته این مقاله لزوماً به این معنی نیست که احتمال تاخیر مجدد بازی صفر است، زیرا تاخیر قابل پیش بینی نیست. اما خوب است که مایکروسافت و بتسدا به تاریخ انتشار اعلام شده بازی پایبند هستند. می توان امیدوار بود که به زودی اخباری از این اثر منتشر شود و شاید شاهد حضور این بازی در رویداد ایکس باکس باشیم که گفته می شود اوایل سال 2023 برگزار می شود.

  ارسال پیامک مبتنی بر مکان چیست و چه کاربردی دارد؟ (bts و lbs)

چند ماه آینده شاهد عرضه چند بازی انحصاری و بزرگ دیگر برای ایکس باکس خواهیم بود. یکی از آنها بازی Redfall است که انتظار می رود در اوایل ماه مه منتشر شود و Forza Motorsport برای عرضه در بهار 2023 برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید