ملاقات با ادگار آلن پو در ویدئوی فیلم چشم آبی کمرنگ با بازی کریستین بیل

کلیپی کوتاه از فیلم معمایی گوتیک The Pale Blue Eye منتشر شده است که ملاقات کارآگاه آگوستوس لندور و ادگار آلن پو را نشان می دهد.

رسانه IGN در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کلیپ جدیدی از فیلم چشم آبی رنگ پریده نتفلیکس را پخش کرده است. این ویدیوی کوتاه از ملاقات کارآگاه آگوست لندور با افرانی است کریستین بیل با بازی ادگار آلن پو هری ملینگ تعدادی از دانشجویان آکادمی نظامی ایالات متحده را نشان می دهد که با هم کار می کنند تا یک معمای قتل را حل کنند. این فیلم گوتیک در تاریخ 6 ژانویه در نتفلیکس منتشر خواهد شد.

دانلود ویدیو آپارات

فیلم چشم آبی رنگ پریده بر اساس رمانی هیجان انگیز به همین نام نوشته شده است لویی بایار نیز انجام می شود اسکات کوپر نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی آن را بر عهده داشت. داستان این فیلم حول تلاش برای حل یک سری قتل است که در سال 1830 در آکادمی نظامی آمریکا در وست پوینت اتفاق افتاد. کریستین بیل در این فیلم نقش کارآگاهی باتجربه را بازی می کند که با کمک یک افسر دانشجوی جوان اما زیرک به نام ادگار آلن پو به تحقیق درباره قتل می پردازد. که بعدها به یک نویسنده مشهور جهانی تبدیل شد.

جیلیان اندرسونبازیگر سریال The Crown رابرت دووالبازیگر فیلم مهربانی رحمت (رحمت لطیف) لوسی بوینتونبازیگر فیلم Bohemian Rhapsody. توبی جونزبازیگر فیلم اول گاو شارلوت گینزبورگبازیگر فیلم «دجال». هری لاوتیبازیگر سریال صنعت سایمون مک برنیبازیگر کارناوال رو، فرد هاچینگربازیگر فیلم های خیابان ترس هدلی رابینسونبازیگر فیلم موکسی جوی بروکسبازیگر مولی بازی و برنان کیل کوکبازیگر فیلم Encounter به همراه کریستین بیل و هری ملینگ در این فیلم بازی می کنند.

  گوشی Nothing (1) با بدنه شفاف و نشانگرهای LED متعدد ارائه شد

وظیفه تامین مالی و تولید The Pale Blue Eye به کراس کریک، تهیه کننده The Trial of the Chicago 7 سپرده شده است. کریستین بیل به همراه جان لشر از Grisbi Productions و تایلر تامپسون آنها به عنوان تهیه کننده در پروژه از Cross Creek Pictures خدمت می کنند. از جمله عوامل اجرایی این فیلم ترسناک گوتیک عبارتند از: تریسی لندون و دیلن وودارد Grisby Productions ذکر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید