پخت غذای خود را به صورت زنده با فر جدید سامسونگ به اشتراک بگذارید

سامسونگ بازسازی لوازم خانگی هوشمند Bespoke را آغاز کرده است و اکنون از اجاق گاز و هود جدید رونمایی کرده است. فر جدید این شرکت دارای صفحه نمایش هفت اینچی با کنترل های لمسی است که بهترین دما و زمان پخت غذا را به شما می گوید. البته جذاب ترین ویژگی این دستگاه امکان اجازه دادن به مراحل پخت غذا است پخش زنده آنلاین شما دارید.

طبق بیانیه مطبوعاتی سامسونگ، فر هوشمند جدید این شرکت می تواند 80 غذا و مواد اولیه را از طریق دوربین داخلی خود تشخیص می دهد. البته مدل اروپایی این دستگاه قابل تشخیص است 106 ظرف مختلف F. دوربین همچنین می تواند فید زنده از فید شما را به رسانه های اجتماعی ارسال کند.

فر هوشمند سامسونگ مخصوص استریمرهای Twitch است

سامسونگ می گوید این ویژگی مفید است تولیدکنندگان محتوا و سرآشپزهای حرفه ای این بدان معناست که آنها می خواهند روند پخت غذای خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. استریمرهای Twitch احتمالاً می توانند تجربه آشپزی متفاوتی را با استفاده از این فر به مخاطبان خود ارائه دهند.

فر هوشمند به سفارش در صورت تشخیص سوختگی در فید می تواند برای شما اعلان ارسال کند. علاوه بر این، این فر با سرویس سلامت سامسونگ برای تشخیص مواد غذایی و تجزیه و تحلیل آنها با توجه به رژیم غذایی و فعالیت بدنی شما یکپارچه شده است. این فر ابتدا در اروپا و سپس در آمریکای شمالی تابستان امسال عرضه خواهد شد.

سئو کول

سامسونگ نیز از هود سفارشی جدید حداکثر قدرت آن به 65 دسی بل می رسد. این دستگاه می تواند تا 20 متر مکعب هوا را در دقیقه تصفیه کند. هود جدید سامسونگ را می توان به اجاق گازهای این شرکت متصل کرد تا تنظیمات شما را بر اساس غذایی که در حال طبخ می کنید تغییر دهید.

هود سفارشی جدید سنسور کیفیت هوا همچنین می تواند خلوص هوا را اندازه گیری کند. اگر کیفیت هوا کاهش یابد، دستگاه اعلان‌هایی را به برنامه SmartThings ارسال می‌کند و به شما نشان می‌دهد چگونه می‌توانید شرایط را بهبود ببخشید.

این غول کره جنوبی چند روز پیش یخچال جدیدی با صفحه نمایش 32 اینچی معرفی کرد.

منبع: دیجیاتو

  تصاویر واقعی از شیائومی 12 لایت منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید