کن بلاک، راننده رالی و ستاره بازی های مسابقه ای، درگذشت

کن بلاک، راننده رالی حرفه ای با سابقه در سری Dirt و Forza در یک تصادف رانندگی جان باخت.

مسدود نکنراننده رالی حرفه ای در سن او در سن 55 سالگی بر اثر تصادف درگذشت. تیم مسابقه‌ای هونیگان بلاک در بیانیه‌ای در روز دوشنبه نوشت: با تأسف عمیق باید تأیید کنیم که کن بلاک امروز در یک تصادف اتومبیل برفی درگذشت. کن یک پیشگام، یک رویاپرداز، یک نماد و بالاتر از همه، او یک پدر و یک شوهر بود. ما دلمان برای اوخیلی تنگ خواهد شد.”

کلانتر شهرستان واساچ در یوتا گفت که بلاک در حال رانندگی یک ماشین برفی از شیب تند بود که واژگون شد و روی او فرود آمد. او علاوه بر اینکه یک راننده حرفه ای و یک یوتیوبر محبوب بود، برای طرفداران صنعت بازی و بازیکنان سبک مسابقه ای نیز چهره ای آشنا بود. او در سه نسخه از سری Dirt Codemasters به ​​عنوان راننده و مربی Gymkhana ظاهر شد.

ماشین های او نیز به عنوان تیم Monster World Rally در بازی حضور دارند. او همچنین یکی از نمادهای بازی Need for Speed ​​در سال 2015 بود و خودروهای Hoonigan او نیز در سری Forza موجود بودند. حساب رسمی توییتر Forza Horizon نوشت: «خبر ویرانگر در مورد از دست دادن بلوک، او یک اسطوره اتومبیلرانی بود و ما به شدت دلتنگ او هستیم. به خانواده او و تیمش در هونیگان تسلیت می‌گوییم.” حساب توییتری EA Sports Rally نیز درگذشت او را تسلیت گفت.

  فیل اسپنسر: قلب و روح Halo در 343 Industries است

دیدگاهتان را بنویسید