گزارش ها حاکی از آن است که تا انتشار بازی جدید Xbox Fable راه زیادی در پیش است

گزارش های جدید حاکی از آن است که روند توسعه بازی Fable به خوبی پیش نمی رود و تا انتشار آن راه زیادی در پیش داریم.

گزارش های جدید در مورد بازی آینده Fable خبرهای بدی برای طرفداران این مجموعه نقش آفرینی فانتزی دارد. بر اساس این گزارش، توسعه ریبوت Fable آنقدر با مشکلاتی مواجه است که به نظر می رسد عرضه این بازی در نسل نهم برای ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S را باید خوش شانس دانست.

اگر نسل نهم به اندازه نسل قبلی دوام بیاورد، گزارش جدیدی ادعا می کند که راه اندازی مجدد Fable می تواند در سال 2027 یا در بهترین حالت در اواخر سال 2025 یا 2026 وارد شود. این گزارش برای بسیاری از طرفداران در ایکس باکس شوکه کننده است. زیرا این بازی در تابستان 2020 معرفی شد که حتی کنسول های نسل نهم ایکس باکس نیز عرضه نشدند. در آن زمان، ایده یک تجربه جدید بازی Fable در پایان نسل نهم بسیار با آنچه طرفداران Xbox انتظار داشتند، فاصله داشت. با این حال به نظر می رسد احتمال وقوع این اتفاق بیشتر شده است.

این گزارش جدید از اندی رابینسونویرایشگر رسانه ها منتشر شده توسط VGC و یک گزارشگر مشهور در صنعت بازی های ویدئویی، یکی از قابل اعتمادترین منابع داخلی است. به گفته رابینسون، توسعه Fable ممکن است تا پایان نسل فعلی طول بکشد. اگر به گزارش‌ها، شایعات و اخبار مربوط به راه‌اندازی مجدد Fable توجه کرده‌اید، اکثر آنها به توسعه مشکل و کند آن اشاره می‌کنند. بنابراین، این گفته رابینسون نمی تواند تعجب آور باشد. رابینسون در ادامه اشاره کرد که برخلاف منبع دیگری، چیزی در مورد تغییر موتور بازی یا راه اندازی مجدد یک Fable جدید در طول توسعه نشنیده است، اما به نظر می رسد مطمئن است که این بازی تا چند سال آینده اصلاً منتشر نخواهد شد.

  سرنوشت اینترنت ماهواره ای در ایران چه خواهد شد؟

لوگوی بازی افسانه با پس زمینه جنگل و قصر

سردبیر رسانه VGC، اندی رابینسون ظاهرا مطمئن است که بازی جدید Fable در آینده نزدیک منتشر نخواهد شد.

توسعه ریبوت Fable به استودیوی Playground Games سپرده شده است، که لازم به ذکر است، قبلا تنها یک تیم اختصاصی برای توسعه سری مسابقه ای Forza Horizon بود. بنابراین، اعضای آن احتمالا به زمان بسیار بیشتری برای ساخت بازی خود نیاز دارند. همچنین این استودیو برای موفقیت در بازار شلوغ RPG نیاز به ارائه یک بازی موفق و بزرگ با استخدام بازی سازان با استعداد و صرف هزینه های فراوان دارد.

همانطور که می‌دانید، اکثر بازی‌هایی که توسعه طولانی مدت و پیشرفت‌های مشکل‌زا را پشت سر گذاشته‌اند، در نهایت به آن خوبی تبدیل نمی‌شوند. با این حال، نمونه هایی از نقض این امر وجود دارد، و توسعه طولانی همیشه به معنای مشکلات نیست. با این حال، باید توجه داشت که وقتی منابع مختلف گزارش های زیادی از مشکلاتی در روند توسعه یک بازی منتشر می کنند، به این دلیل است که احتمالاً برنامه های سازنده به خوبی پیش نمی رود.

نظر شما در مورد اخبار بازی چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید