1899 پس از یک فصل توسط نتفلیکس لغو شد

نتفلیکس در اقدامی غیرمنتظره و غافلگیرکننده اعلام کرد که سریال 1899 تنها پس از یک فصل تولید لغو شده است.

آبان ماه امسال بود سریال 1899 از نتفلیکس با نقدهای نسبتا مثبت منتقدان پخش شد و با واکنش مثبت بینندگان آن شبکه مواجه شد. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این سریال برای فصل دوم باز نخواهد گشت. نتفلیکس تصمیم گرفت سریال 1899 را تنها پس از یک فصل لغو کند و به این ترتیب دیگر شاهد تولید و پخش فصل دوم این سریال نخواهیم بود که بسیاری از طرفداران پس از پایان جنجالی آن انتظار ادامه وقایع را داشتند.

این خبر باعث تعجب رسانه ها شد. چون نتفلیکس بیش از یک فصل سریالش را می دهد و تصمیم می گیرد در صورت نبود بیننده کافی یا برگشت هزینه، آن را ادامه دهد یا لغو کند. باران بو هیت و یانتی فریزسازندگان سریال Dark از سال 1899 مسئولیت ساخت این سریال را بر عهده دارند. اودار در واکنش به خبر لغو این سریال آن را تایید کرد و گفت که از تمدید نشدن سریال برای فصل دوم ناامید شده اند.

آندرس پیچمن در سریال 1899

اودار همچنین تایید کرد که آنها تصمیم گرفته اند داستان 1899 را در فصل 2 و 3 به عنوان Dark ادامه دهند و داستان را در فصل 3 به پایان برسانند. امیلی بیچام، آندریاس پیچمن، آنئورین برنارد، میگل برناردو، ماچی موسیاو، لوکاس لینگارد تونسن، روزالی کریگ، کلارا روزاگر، ماریا ارولتر، یان گائل، ماتیلد الیور، خوزه پیمنتائو، ایزابلا وی، گابی وانگ، الکساندر ادلین، جوناس بلوک ویلم و آنتون لسراز جمله بازیگرانی هستند که از سال 1899 در این سریال حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند.

  سفر الهام‌بخش تیگنکرافت در تریلر True Spirit آغاز می‌شود

سریال 1899 که داستانی کاملاً اورجینال دارد، داستان مسافران یک کشتی با مهاجرانی را در مسیر لندن به نیویورک روایت می کند که از کشورهای مختلف اروپایی و ژاپنی هستند و با امیدها و رویاهای تازه برای زندگی بهتر در در قرن جدید، آنها کشور خود را به مقصد خود ترک می کنند، آنها آمریکا را ترک کرده اند. وقتی کشتی مهاجر دیگری را در دریا کشف می‌کنند، سفرشان تغییری غیرمنتظره پیدا می‌کند. آنچه قبلاً به آنها وعده داده شده بود به یک کابوس وحشتناک تبدیل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید