Sam Lake به انتشار اخبار جدیدی از Alan Wake 2 اشاره می کند

کارگردان Alan Wake 2 به انتشار اخبار جدیدی در آینده اشاره کرد.

به تازگی سام لیککارگردان Alan Wake 2 گفت که در سال 2023 اطلاعات جدیدی در مورد دنباله مورد انتظار با طرفداران به اشتراک گذاشته خواهد شد. بازی Alan Wake در سال 2010 منتشر شد و اکنون Remedi قصد دارد دنباله آن را در سال جاری منتشر کند. بازی Alan Wake 2 در آخرین هفته های سال 2021 رونمایی شد. با این حال، تاکنون جزئیات جدیدی از گیم پلی یا محتوای داستانی منتشر نشده است. خوشبختانه، به نظر می رسد که این روند چندان دوام نخواهد آورد.

با شروع سال 2023، Sam Lake از Remedy در توییتر به طرفداران اطلاع داد که امسال سال بزرگ و مهمی برای توسعه دهنده خواهد بود. در حالی که لیک هیچ چیز جدیدی در مورد Alan Wake 2 یا اخباری که ممکن است در آینده از آن منتشر شود نگفته است، او تصویری از لوگوی بازی منتشر کرد تا طرفداران را برای کسب اطلاعات بیشتر اذیت کند.

سام لیک در توییتی نوشت:[۲۰۲۳] سال پرمشغله و هیجان انگیزی خواهد بود. چرا؟ خوب، اگر به تصویر زیر دقت کنید، ممکن است سرنخی ببینید.» سپس این کارگردان تصویری از لوگوی Alan Wake 2 منتشر کرد تا به طرفداران اطلاع دهد که اخبار جدیدی برای این بازی در راه است.

توییت سام لیک در مورد اخبار انتشار Alan Wake 2 در سال 2023

یک نکته مثبت در مورد لو رفتن این است که تأیید می کند که Alan Wake 2 در حال حاضر در مسیر انتشار در سال 2023 قرار دارد. با توجه به اینکه اخیراً اخبار بسیار کمی در مورد این پروژه منتشر شده است، برخی از طرفداران نگران مشکلات در روند ساخت آن بودند. بعد از اینکه سم لیک در توییت خود در مورد اینکه سال 2023 سال بزرگی برای Remedy و Alan Wake 2 خواهد بود صحبت کرد، به نظر می رسد که بازی قبل از پایان سال جاری منتشر خواهد شد.

  عملکرد بازی RTX 4080 تا 19٪ سریعتر از RTX 3090 Ti

بازی Alan Wake 2 یک بازی کاملاً نسل نهم خواهد بود و بر روی پلتفرم رایانه های شخصی، کنسول های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس قرار خواهد گرفت. Xbox Series S منتشر خواهد شد.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید