اسکوئر انیکس در سال 2023 اخبار جدیدی را برای طرفداران فاینال فانتزی ذکر می کند

Yoshinori Kitase، سازنده بازی Final Fantasy کهنه کار اعلام کرده است که طرفداران باید منتظر اعلامیه بزرگی از این سری در سال 2023 باشند که هیچ ربطی به Final Fantasy 7 ندارد.

یوشینوری کیتاسه، توسعه دهنده کهنه کار بازی Final Fantasy به اعلامیه بزرگی برای این سری در سال 2023 اشاره کرد که به Final Fantasy VII مربوط نمی شود. سازنده در حال حاضر به عنوان تهیه کننده در Final Fantasy VII Rebirth کار می کند و طرفداران را برای اعلام جدید هیجان زده می کند. کیتاسه گفت: «مطمئن باشید که ما سخت کار خواهیم کرد تا مطمئن شویم که سال 2023 به هیجان‌انگیزترین سال برای این مجموعه تبدیل خواهد شد.

واضح است که اسکوئر انیکس و سری فاینال فانتزی سال بزرگی را سپری می کنند. Final Fantasy XVI برای اکران در 22 ژوئن 2023 (1 ژوئیه 1402) برنامه ریزی شده است و این احتمال وجود دارد که Final Fantasy VII Rebirth نیز در سال جاری منتشر شود. با این حال، انجام این کار قبل از پایان سال جاری تا حدودی غافلگیرکننده خواهد بود. در عین حال، نباید فراموش کنیم که بازی آنلاین انبوه چند نفره Final Fantasy XIV دهمین سالگرد انتشار خود را در سال 2023 جشن خواهد گرفت. اکنون علاوه بر همه اینها، یک اعلامیه بزرگ نیز وجود دارد که هنوز ناشناخته است.

همچنین شایعاتی مبنی بر ساخت بازسازی یا ریمستر Final Fantasy IX و Final Fantasy Tactics نیز وجود دارد که هنوز تایید یا تکذیب نشده است. هر کدام از این آثار طرفداران خود را دارند. شاید به خاطر داشته باشید که در سال 2021 اطلاعات زیادی از پایگاه داده سرویس GeForce Now انویدیا به بیرون درز کرد و نام این دو پروژه در لیست بازی ها قابل مشاهده است. با توجه به اینکه بسیاری از بازی های این لیست قبلا منتشر شده اند، توسعه این دو پروژه تعجب آور نیست.

  انتشار اولین تصویر از جانی دپ در نقش شاه لویی

دیدگاهتان را بنویسید