امکان انتشار جزئیات بیشتر در مورد Resident Evil 4 Remake در این ماه

Dusk Golem ادعا می‌کند که تریلر سوم و دموی احتمالی ۲ تا ۴ ساعته Resident Evil 4 Remake تا پایان ژانویه در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

هنوز چند ماه تا بازسازی Resident Evil 4 کپکام باقی مانده است، اما هر چه باشد یوشیاکی هیرابایاشیسازنده بازی می گوید این بازسازی در مراحل پایانی توسعه است. اکنون AestheticGamer، افشاگر با نام مستعار Dusk Golem، جزئیات جدیدی را در مورد بازی در این ماه فاش کرده است.

Dusk Golem به کنفرانس مطبوعاتی بازسازی Resident Evil 4 در ماه دسامبر با توییت‌های جدید اشاره کرد. این مخبر می گوید که Capcom معمولاً 3 ماه قبل از انتشار بازی های Resident Evil بازاریابی آنها را آغاز می کند، اما قانون خاصی در مورد نحوه بازاریابی آنها وجود ندارد. زیرا در استراتژی شرکت برای بازاریابی بازی های Resident Evil 3 Remake و Resident Evil Village تغییراتی ایجاد شد.

با این حال، Dusk Golem ادعا می کند که همه چیز به انتشار تریلر سوم و انتشار احتمالی دموی 2-4 ساعته Resident Evil 4 Remake تا پایان ژانویه 2023 اشاره دارد. با توجه به اینکه Capcom از این روش برای انتشار بیشتر Resident Evil استفاده می کند. تنها می توانیم امیدوار باشیم که به زودی جزئیات بیشتری از بازی منتشر شود. البته ممکن است طرفداران برای تجربه دموی بازی تا فوریه 2023 صبر کنند.

Resident Evil 4 Remake در تاریخ 24 مارس 2023 (4 آوریل 1402) برای کاربران پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس در دسترس خواهد بود. Xbox Series S و PC گنجانده شده است. Capcom اخیرا تایید کرده است که هیچ یک از قسمت های اصلی بازی، از جمله قسمت جزیره، از بازسازی حذف نخواهد شد.

  اولین بازیگر فیلم جدید «سیاره میمون ها» مشخص شد.

دیدگاهتان را بنویسید