انتشار تصویرسازی جدید از بازی چند نفره The Last of Us

Naughty Dog تصویر جدیدی از بازی چند نفره The Last of Us منتشر کرده است.

در جدیدترین اخبار بازی، کمپانی Naughty Dog دومین اثر هنری بازی چند نفره و مستقل The Last of Us را منتشر کرده است. تابستان امسال، سازنده اولین هنر مفهومی این پروژه را با طرفداران به اشتراک گذاشت و اعلام کرد که این بازی مستقل داستان خودش را روایت می‌کند و دارای شخصیت‌های کاملاً جدیدی است. نیل دراکمن، رئیس Naughty Dog امروز در یک پست وبلاگی توضیح داد که اطلاعات بیشتری در مورد این بازی در اواخر سال جاری منتشر خواهد شد:

ما مشتاقانه منتظر دهمین سالگرد The Last of Us در ژوئن هستیم و مشتاقیم اطلاعات بیشتری در مورد آینده این مجموعه به اشتراک بگذاریم. در طول مسیر برای شما سورپرایزهای جالبی خواهیم داشت. امسال جزئیات بازی چند نفره جاه طلبانه The Last of Us را منتشر خواهیم کرد. با تیمی به رهبری وینیت آگاروال، جو پتیناتی و آنتونی نیومن، این پروژه نه تنها به عنوان یک تجربه جدید از استودیوی ما شکل می‌گیرد، بلکه شور عمیق Naughty Dog برای ارائه داستان‌ها، شخصیت‌ها و گیم‌پلی عالی را نیز به نمایش می‌گذارد.

دنیای آخرالزمانی بازی چند نفره The Last of Us

دراکمن در ادامه پست خود اعلام کرد که سریال The Last of Us تا دسامبر 2022 بیش از 37 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است. پخش سریال Last of Us قرار است از 15 ژانویه (25 دسامبر) از شبکه HBO آغاز شود. علاوه بر این، نسخه PC بازی The Last of Us Part 1 در تاریخ 3 مارس (12 مارس) در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. دراکمن درباره سریال The Last of Us گفت:

  Remake System Shock برای انتشار مارس 2023 تایید شد

10 سال شگفت‌انگیز بوده است و اینکه بسیاری از شما ماجراهای شخصیت‌های ما را دنبال می‌کنید، تیم ما را به حرکت در می‌آورد. از حمایت و قدردانی شما برای کار تیم های ما سپاسگزاریم. امیدواریم در این سفر ما را همراهی کنید، فقط آجر یا بطری را فراموش نکنید.»

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید