بدون تغییر قفل درب خود را هوشمند کنید

به نظر می رسد Lockly با آخرین محصول خود، Flex Touch Pro، اجاره دهندگانی را در ذهن دارد. برخلاف بسیاری از قفل‌های هوشمند سنتی، این قفل نیازی به نصب قفل جدید ندارد و کنترل‌های صوتی و حسگر اثرانگشت را به قفل درب ورودی موجود اضافه می‌کند.

قفل هوشمند «Flex Touch Pro» در جریان نمایشگاه CES 2023 رونمایی شد و قرار است در سه ماهه اول سال 2023 با قیمت 230 دلار عرضه شود. طراحی ناهموار و ویژگی های بیومتریک چشمگیر آن می تواند آن را به گزینه ای جذاب هم برای اجاره کنندگان و هم برای صاحبان خانه تبدیل کند. این محصول دارای سه قاب منحصر به فرد است که تقریباً برای اکثر قفل ها مناسب است و از Wi-Fi برای دسترسی از راه دور پشتیبانی می کند و به کاربر این امکان را می دهد تا وضعیت درب خود را بدون توجه به جایی که هستند بررسی کند.

در حالی که کنترل صدا و حسگر اثر انگشت از ویژگی های مهم هستند، باید توجه داشت که Flex Touch Pro را می توان با دستیار گوگل، آمازون الکسا یا اپلیکیشن Lockly نیز کنترل کرد. باتری این دستگاه تا 9 ماه دوام می آورد.

Lockly همچنین قفل «Access Touch Pro» را معرفی کرد که بسیاری از ویژگی‌های مشابه «Flex Touch Pro» را دارد اما جایگزین کاملی برای قفل‌های معمولی موجود است. این قفل نیز در سه ماهه اول سال 2023 عرضه خواهد شد اما قیمت آن کمی بالاتر و 250 دلار است. درست مانند Flex، دارای کنترل صوتی و حسگر اثر انگشت است و فناوری آن به کاربر این امکان را می دهد که به جای نصب مجدد کل قفل، به سادگی کلید را تغییر دهد.

  ناسا تصویر آزمایشی جدیدی از تلسکوپ فضایی جیمز وب منتشر کرده است

دیدگاهتان را بنویسید