تعیین رده سنی بازی Wo Long: Fallen Dynasty

Wo Long: Fallen Dynasty، بازی RPG اکشن Souls استودیوی تیم نینجا، توسط ESRB قبل از انتشار در ماه مارس رتبه‌بندی شده است.

استودیو Team Ninja پروژه های خوبی برای سال جدید دارد که اولین آنها فاصله زیادی با زمان انتشار ندارد. بازی نقش آفرینی اکشن و Souls-like Wo Long: Fallen Dynasty حدود دو ماه دیگر به دست طرفداران این سبک از بازی های ویدیویی می رسد و به همین دلیل رده بندی سنی آن نیز در ESRB ثبت شده است.

Wo Long: Fallen Dynasty توسط ESRB 17 سال سن دارد. بازی Wo Long: Fallen Dynasty در ظاهر شباهت های زیادی با سریال دارد Nioh این کار را کرد، اما این بار، به جای ژاپن، تیم سازنده به چین و قرن چهاردهم رفتند، که در دوره سه پادشاهی اتفاق می افتد.

یکی از شخصیت های Wo Long: Fallen Dynasty

توضیحات ESRB Wo Long: Fallen Dynasty به ویژگی های چند نفره اشاره می کند که مدتی است برای عموم آشکار شده است. با این حال، این بازی از کراس پلی پشتیبانی می کند. علاوه بر این، خریدهای درون برنامه ای نیز مورد بحث قرار می گیرند که احتمالاً مربوط به بسته های اضافی پس از انتشار بازی است. گفته می شود این بازی بین ژوئن تا دسامبر 2023 DLC جدید دریافت می کند.

Wo Long: Fallen Dynasty در تاریخ 3 مارس (12 مارس) برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. این بازی از روز انتشار در اختیار کاربران Game Pass قرار خواهد گرفت. Team Ninja همچنین در حال کار بر روی یک RPG اکشن دیگر به نام Rise of the Ronin است که در سال 2024 به طور انحصاری برای PS5 منتشر خواهد شد.

  وارد صفحه اول گوگل شوید

دیدگاهتان را بنویسید