فروش The Last of Us از 37 میلیون نسخه فراتر رفت

استودیو Naughty Dog رسما اعلام کرد که سری بازی های The Last of Us تا دسامبر 2022 بیش از 37 میلیون نسخه فروخته است.

نیل دراکمنرئیس استودیوی Naughty Dog سونی با انتشار یک مقاله کوتاه جدید اطلاعاتی در مورد سری Last of Ace با طرفداران به اشتراک گذاشت. در همین یادداشت، او اعلام کرد که فروش بازی‌های The Last of Us در مجموع به بیش از 37 میلیون نسخه رسیده است.

این آمار تعداد نسخه های منتشر شده را نشان نمی دهد، بلکه تعداد نسخه های دیجیتال و فیزیکی خریداری شده توسط مردم را نشان می دهد. در این میان، به نظر واضح است که تعداد کل بازیکنان سری Last of Ace بیش از این تعداد است. همانطور که برخی از افراد با عضویت در سرویس ارائه شده توسط سونی این بازی ها را تجربه کرده اند. نه با خرید آنها.

نویسنده و کارگردان سری بازی The Last of Us با اشاره به اینکه تنها چند ماه تا دهمین سالگرد اولین بازی این مجموعه فاصله داریم، سال 2023 را نقطه عطفی برای این مجموعه می داند. از آنجایی که امسال سریال The Last of Us در 26 دسامبر پخش شد، The Last of Us Part I در 12 مارس برای رایانه شخصی منتشر شد که اطلاعات زیادی در مورد بازی چند نفره Last of Us در ماه های آینده و همچنین چند شگفتی ارائه می دهد. به ما خوش خواهد گذشت. در این مرحله نمی توانیم مطمئن باشیم که منظور دراکمن از این چند شگفتی چیست.

دراکمن در بخشی از پیام خود به گیمرهای سری The Last of Us نوشت: «سریال The Last of Us همچنان هر روز توسط بازیکنان جدید و قدیمی تجربه می شود. اینکه Biju، Ellie و همه شخصیت‌های ما توسط بسیاری از شما تجربه و دوست‌داشتنی هستند، کل استودیو را به جلو سوق می‌دهد. امیدواریم در این مسیر ما را ادامه دهید. فقط فراموش نکنید که یک آجر یا بطری با خود ببرید. تا دفعه بعد، در آنجا بمان و زنده بمان.»

  ویژگی های لپ تاپ Lenovo Yoga 7i 16

دیدگاهتان را بنویسید