فصل دوم سریال چهارشنبه از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد

برخلاف شایعات منتشر شده، پخش فصل دوم چهارشنبه و فصل های بعدی آن از شبکه نتفلیکس ادامه خواهد داشت و این سریال به آمازون منتقل نخواهد شد.

سریال چهارشنبه ماه گذشته از نتفلیکس پخش شد و اکنون یکی از پربیننده ترین و محبوب ترین سریال های سرویس استریم است. اما سریال چهارشنبه به طور رسمی برای فصل دوم تمدید نشده است و اخیراً ایندیپندنت چهارشنبه، که توسط بخش تلویزیون MGM تهیه شده است، ظاهراً نتفلیکس را برای فصل دوم به Amazon Prime Video ترک می کند، که می تواند یک شوک بزرگ برای نتفلیکس باشد. اکنون مطابق با جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناین شایعه تکذیب شده است.

بر اساس گزارش IndieWire، اگرچه آمازون از قبل مالک MGM است، قرارداد نتفلیکس با بخش تلویزیونی مترو گلدوین مایر برای پخش چهارشنبه ها قبل از ادغام است و بنابراین آمازون نمی تواند تا زمانی که قرارداد نتفلیکس منقضی شود، حقوق پخش چهارشنبه ها را به دست آورد. نتفلیکس قرارداد تولید این سریال در روز چهارشنبه دارد که شامل تولید و پخش فصل اول به همراه فصل های احتمالی آینده است و احتمالا باید منتظر تمدید رسمی سریال برای فصل دوم در آینده باشیم.

ددلاین همچنین می گوید که اگرچه آمازون در حال حاضر مالک MGM است، اما در حال حاضر هیچ برنامه ای برای انحصار تمام محتوای استودیو وجود ندارد تا استودیو بتواند به همکاری با شرکت های دیگری مانند نتفلیکس ادامه دهد. تیم برتون وی تهیه کننده و کارگردان سریال «چهارشنبه» است و 4 قسمت از این سریال را کارگردانی کرده است. هم آلفرد گوف و مایلز میلرنویسندگان و سازندگان سریال اسمال ویل به عنوان نویسندگان و گردانندگان سریال خانواده آدامز حضور داشتند.

  هدفون AR / VR اپل دوباره کند می شود!

جنا اورتگا مانند چهارشنبه آدامز، کاترین زتا جونز به عنوان مورتیشا آدامز، لوئیس گازمان در نقش گومز آدامز، کریستینا ریچی، گوندولین کریستی، ریکی لیندوم، جیمی مک شین، هانتر دوهان، جورجیا فارمر، موسی مصطفی، اما میرز، نائومی جی. اوگاوا، جو ساندی و پرسی هاینس وایتاز جمله بازیگرانی هستند که در سریال چهارشنبه حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید