محتوای هیجان انگیزتر برای Halo Infinite در سال 2023 منتشر می شود

استودیو 343 صنایع به بازیکنان Halo Infinite اطمینان داده است که محتوا و ویژگی های جدید برنامه ریزی شده برای نقشه راه 2023 هنوز در دسترس هستند.

Halo Infinite از زمان عرضه با مشکلات متعددی روبرو بوده است. با این حال، در ماه‌های اخیر، شاهد بودیم که 343 Industries توانسته است جریان مناسبی از محتوا و ویژگی‌های جدید را برای این تیراندازی اول شخص ارائه دهد. اینکه آیا سال 2023 سال بهتری برای بازیکنان Halo Infinite خواهد بود یا خیر، باید مشخص شود، اما به نظر می رسد که برنامه های تیم توسعه برای ارائه محتوای جدید تا ژوئن 2023 (ژوئیه 1402) در مسیری امن است.

جان یونیسک، مدیر انجمن Halo Infinite اخیراً در توییتر اعلام کرد که طرحی که در سپتامبر گذشته برای ارائه محتوا و ویژگی‌های جدید به بازی تا ژوئن 2023 ارائه شد، هنوز در حال انجام است. البته قبلاً محتویات زیادی از این برنامه در اختیار بازیکنان قرار گرفته است که از آن جمله می‌توان به آپدیت زمستانی، انتشار بتا حالت Forge، مرورگر بازی سفارشی که توسط بسیاری از بازیکنان درخواست شده بود و موارد دیگر اشاره کرد.

با این حال، بازیکنان Halo Infinite می‌توانند در ماه‌های آینده منتهی به ژوئن 2023 منتظر حالت‌ها، نقشه‌ها و موارد دیگر بیشتر باشند. در حالی که هنوز به طور رسمی اعلام نشده است، به نظر می‌رسد که تیم Certain Affinity در حال کار بر روی برخی جدیدترین جدید است. محتوای Halo Infinite. با توجه به این موضوع، برخی اطلاعات درز کرده ادعا می کنند که این استودیو در حال کار بر روی یک حالت بتل رویال گسترده برای این بازی است.

  ارتقاء بصری و فنی Fortnite در کنسول های نسل نهم و رایانه شخصی

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید