ملاقات مثبت آرون تیلور-جانسون با تهیه کنندگان جیمز باند برای نقش بعدی 007

آرون تیلور جانسون اخیرا برای بازی در نقش جیمز باند با تهیه کنندگان سریال 007 ملاقات کرد و این ملاقات مثبت توصیف شد.

مقاله مرتبط:

فیلم No Time to Die بهترین بازی RPG است دانیل کریگ او در نقش جیمز باند بازی کرد و حالا طرفداران مامور 007 منتظر معرفی بازیگر بعدی این جاسوس محبوب هستند. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونیکی از گزینه های اصلی برای نقش مامور 007 بعدی فاش شد. متئو بلونی از Puck Media به تازگی فاش کرده است که از منابع موثق خود شنیده است که شایعاتی مبنی بر قرار ملاقات آرون تیلور جانسون باربارا براکلیتهیه کننده سریال جیمز باند وفادار است.

بلونی اضافه کرد که تیلور جانسون با نقش جیمز باند بعدی مطابقت دارد زیرا او یک بازیگر جوان بریتانیایی است و او یک بازیگر موفق اما نه چندان مشهور است و در راه تبدیل شدن به یک ستاره بزرگتر سینما است. اگرچه ملاقات تیلور جانسون با براکلی و سایر تهیه کنندگان سریال 007 به خوبی پیش رفته است، اما موانع جدی برای انتخاب این بازیگر به عنوان جیمز باند بعدی وجود دارد.

تصویر شخصیت جیمز باند

تیلور جانسون اخیراً در نقش کراون شکارچی در فیلم مرد عنکبوتی سونی بازی کرد و همچنین قرار است در فیلم The Fall Guy با رایان گاسلینگ بازی کند که می تواند مانع بزرگی برای انتخاب تیلور جانسون به عنوان جیمز باند بعدی باشد. با این حال، انتخاب تیلور جانسون به عنوان 007 بعدی هنوز قطعی نیست و بلونی می گوید که گزینه های دیگری نیز وجود دارد، اما این بازیگر در حال حاضر شانس بیشتری نسبت به بقیه بازیگران لیست دارد.

  نقد فیلم الویس پرتره خواننده مشهور راک اند رول

آرون تیلور جانسون در آثار دیگری مانند فیلم کیک آس، فیلم پسر هیچ کجا، فیلم گودزیلا، فیلم Avengers: Age of Ultron، فیلم وحشی ها، فیلم آنا کارنینا، فیلم حیوانات شبانه، فیلم دیوار، حضور داشته است. ، فیلم پادشاه یاغی، فیلم تنت، فیلم مرد شاه و فیلم قطار گلوله را در کارنامه خود دارد. Kraven the Hunter که فیلم بعدی تیلور جانسون خواهد بود، قرار است در تاریخ 6 اکتبر 2023 (14 اکتبر 1402) اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید