نمایش جلوه های زیبای ردیابی اشعه در تریلر جدید Atomic Heart

توسعه دهندگان استودیو ماندفیش تریلر جدید بازی Atomic Heart نشان داده شده است و از طریق آن از آخرین فناوری سخت افزاری انویدیا استفاده کرده اند.

بازی تیراندازی اول شخص fhcd Atomic Heart از استودیو Mandefish که قرار است در تاریخ 21 فوریه (2 مارس) برای رایانه های شخصی و کنسول های بازی به اضافه فناوری RTX انویدیا از نسل جدید فناوری DLSS 3 منتشر شود. از بازی نیز پشتیبانی می کند Witchfire از استودیوی Astronauts تنها بازی جدید در این سبک نیست که از جدیدترین فناوری گرافیکی باکیفیت انویدیا استفاده می کند. Atomic Heart در جریان رویداد Special Address در نمایشگاه CES 2023 رونمایی شد و افکت های ردیابی پرتوهای زیبایی را به مخاطبان نشان داد.

دانلود از Apart

بازی Atomic Heart از نظر طراحی بسیار زیبا به نظر می رسد و از فناوری ray tracing نیز با ارائه افکت های پردازش نور دقیق برای دو چندان شدن این زیبایی استفاده شده است. داستان این بازی در یک خط تاریخی موازی در شوروی سابق اتفاق می افتد. جایی که روبات‌ها به سطح خیره‌کننده‌ای از پیشرفت فناوری رسیده‌اند و بازیکنان باید یک سیستم کنترل رباتیک را در مرکز 3826 غیرفعال کنند.

Atomic Heart برای Xbox Series X، Xbox Series S، PlayStation 5، Xbox One، PS4 و PC منتشر خواهد شد. علاوه بر این، کاربران Xbox Game Pass می توانند از روز عرضه از این بازی لذت ببرند.

  نبردهای استراتژیک را در تریلر جدید Minecraft Legends به نمایش بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید