نیم نما از بازی Shovel Knight Dig

سری شوالیه شوالیه آبی با یک ماجراجویی دیگر باز می گردد تا ما را به اعماق زمین به سبک سرکش ببرد. در این نیمه ویدئویی با این بازی آشنا می شویم. با زومجی همراه باشید.

اگر عاشق بازی های قدیمی و گرافیک پیکسلی هستید، شاید نام Shovel Knight را نشنیده باشید. سری Shovel Knight کار خود را در سال 2014 با انتشار اولین بازی به همین نام آغاز کرد. یک بازی 8 بیتی در سبک بازی های NES که به گفته سازندگان از آثاری چون Duck Tales، Megaman و Castlevinia الهام گرفته شده است. از گرافیک پیکسلی گرفته تا سکانس های پلتفرمینگ هیجان انگیز، این تنها بخشی از این بازی زیبا است.

Shovel Knight را می توان یکی از اولین بازی های جدید ساخته شده با گرافیک قدیمی دانست. پس از استقبال گرم بازیکنان و منتقدان از این بازی، سری Shovel Knight میزبان بازی های دیگری در سبک های مختلف بود. از Shovel Knight Showdown، سبک مبارزه ای شبیه به Super Smash Bros. گرفته تا King of Cards به سبک کارتی که به رشد این مجموعه ارزشمند کمک کرد.

یکی دیگر از بازی هایی که اخیرا منتشر شد و مورد توجه علاقه مندان به بازی Roguelite قرار گرفت، بازی Shovel Knight Dig بود. یک بازی اسکرول عمودی که شوالیه شجاع ما را به اعماق زمین می فرستد تا یک کیف دزدیده شده را بازیابی کند. در این بازی باید با کندن زمین به صورت عمودی فرود آمده و با تقویت شوالیه آبی بر موانع خطرناک غلبه کنید. Shovel Night Dig برای کاربران Nintendo Switch، PC (از طریق Steam) و Apple Arcade (سرویس اشتراک اپل) در دسترس است. هزینه این بازی 25 دلار است.

  شباهت های انیمیشن انکانتو و کوکو دو فیلم از یک داستان!

در این ویدیو به همراه نادر سری به دنیای هیجان انگیز این بازی زدیم و گیم پلی جذاب این بازی را تجربه کردیم. در زیر شما را به تماشای نیم نمایی از بازی کوزه شبانه شوول دعوت می کنیم.

برای حمایت از زومجی، لطفا ویدیوی یوتیوب را تماشا کنید

دیدگاهتان را بنویسید