کنسول نسل بعدی نینتندو در سال 2023 عرضه نشد

یکی از تحلیلگران صنعت بازی پیش بینی می کند که نسل بعدی کنسول نینتندو در سال 2023 عرضه نخواهد شد، اما به گفته وی در در سال 2024 در دسترس خواهد بود.

رول هاردینگ پیرسمدیر تحقیقات Ampere Analysis مصاحبه ای با رسانه GameIndustry انجام داد و در آن درباره رویدادهای صنعت بازی در سال جاری صحبت کرد. در طول این صحبت‌ها، وی پیش‌بینی کرد که کنسول نسل بعدی نینتندو تا سال 2023 عرضه نمی‌شود: «انتظار دارم کنسول نسل بعدی نینتندو در سال جاری عرضه شود. من 2023 ندارم و طبق پیش بینی ما انتشار آن تا سال 2024 به تعویق خواهد افتاد.

او همچنین انتظار دارد که عرضه بازی موردانتظار The Legend of Zelda: Tears of Kingdom، کنسول‌های نینتندو سوییچ را به فروش برساند. اگرچه نینتندو هنوز در مورد برنامه سخت افزاری خود پس از کنسول نینتندو سوییچ صحبت نکرده است، اما شایعاتی در مورد برنامه نینتندو برای جانشین این کنسول وجود دارد که منتشر شده در سال 2017، آنها شنیده می شود.

اگرچه از زمان عرضه کنسول سوییچ هیچ بازبینی داخلی قابل توجهی انجام نشده است، نینتندو دو نسخه دیگر از این کنسول را منتشر کرده است که شامل Nintendo Switch Lite و Nintendo Switch Old می شود. جان لینمن Digitalfoundry ادعا کرد که یک کنسول میان نسلی اصلاح شده برای سوییچ برنامه ریزی شده است. اما این طرح اکنون کنار گذاشته شده است.

او در پادکست گفت: «بعد از صحبت با سازندگان مختلف، فکر می‌کنم یک به‌روزرسانی میان نسلی سوییچ در مقطعی برنامه‌ریزی شده بود، اما به نظر نمی‌رسد که هنوز این اتفاق بیفتد. همچنین در سال 2021، این شرکت ژاپنی شایعه اهدای کیت توسعه 4K Switch به 11 سازنده را تکذیب کرد. بلومبرگ ادعا می کند که حداقل 11 شرکت، از جمله Zynga، ابزارهای نرم افزاری از نینتندو دارند که از گرافیک 4K پشتیبانی می کنند.

  شیائومی 12، شیائومی 12 پرو و ​​شیائومی 12 ایکس رسما معرفی شدند

لازم به ذکر است در این هفته تصاویری از کنسول Old Switch با طراحی The Legend of Zelda: Tears of Kingdom فاش شد.

دیدگاهتان را بنویسید