کونامی به پروژه ای اعلام نشده اشاره می کند که بی سر و صدا در حال توسعه است

کونامی در اعلامیه سال نو میلادی از طرفداران خواست تا منتظر جزئیات بیشتر در مورد پروژه اعلام نشده باشند، پروژه ای که بی سر و صدا و عمیقا در حال توسعه است.

پس از سال ها گمانه زنی و شایعات مختلف، سرانجام در سال 2022 کونامی ساخت بازی های جدید سری Silent Hill را تایید کرد. پروژه هایی که شامل بازسازی سایلنت هیل 2 می شود. اما سایلنت هیل تنها IP بزرگ قدیمی این ناشر نیست که مدت هاست کنار گذاشته شده و هنوز طرفداران زیادی دارد. Metal Gear Solid نیز طرفداران زیادی دارد که امیدوارند به زودی دوباره عرضه شود.

حالا به نظر می رسد که سال 2023 بالاخره می تواند سالی باشد که طرفداران این مجموعه منتظر آن بودند. کونامی در اعلامیه سال نو میلادی که توسط مجله Famitsu منتشر شده است، به پروژه اعلام نشده و ناشناخته اشاره کرده و از طرفداران می‌خواهد که منتظر جزئیات بیشتر در مورد پیشرفت آن باشند. کونامی در این بیانیه می نویسد که این پروژه بی سر و صدا و تا حد زیادی توسعه یافته است و در بخشی دیگر به پروژه های جدیدی از سری بازی های شناخته شده برای عموم اشاره می کند.

البته این خبر نمی تواند به معنای عرضه یک بازی جدید از سری Metal Gear Solid در آینده باشد، اما اگر کونامی بخواهد امسال واقعاً سروصدا کند، با استفاده از بازی های قدیمی خود و جلب توجه عموم، یک بازی جدید را معرفی می کند. بازی یا حتی بازسازی یکی از چهار بازی سری Metal Gear Solid شاید حدس خوبی برای آن باشد.

  تنظیمات دسترسی Ragnarok God of War با الهام از Naughty Dog

دیدگاهتان را بنویسید