کیفیت سرویس GeForce Now به سطح RTX 4080 ارتقا یافت

انویدیا در حال ارتقای کیفیت پخش بازی GeForce Now به سطح RTX 4080 است تا به چندین برابر قدرت پردازنده گرافیکی کنسول های نسل نهم برسد.

از این ماه در آمریکای شمالی و اروپا، کاربران سرویس پخش بازی های ویدیویی GeForce Now می توانند بازی های با کیفیت RTX 4080 SuperPOD را از طریق حالت جدید Ultimate این سرویس تجربه کنند. انویدیا ادعا می کند که هر کاربر این سرویس می تواند تا 64 ترافلاپ از قدرت پردازش گرافیکی برای اجرای بازی های مورد نظر خود از طریق فضای ابری استفاده کند.

تیم سبز توضیح داد که این ویژگی بیش از 5 برابر قدرت Xbox Series X و بیش از 1.75 برابر پیشرفته تر از نسل قبلی SuperPOD است، بنابراین تجربه به یک سیستم بازی محلی نزدیک تر است.

کاربران نسخه برتر GeForce Now بسته به سرعت اتصال آنها به سرورهای ابری، می توانند با حداکثر نرخ فریم 240 فریم در ثانیه بازی کنند. این امر به این دلیل است که گیمرها از تمام ویژگی های فناوری ray tracing و DLSS 3 بهره مند خواهند شد و اکنون با اضافه شدن مزایای فناوری Reflex، تاخیر هنگام پخش بازی ها به کمتر از 40 میلی ثانیه می رسد. انویدیا ادعا می کند که این اولین بار است که یک سرویس بازی ابری به این سطح از عملکرد دست یافته است.

نسل جدید سخت افزار NVIDIA GeForce

همچنین این سرویس برای اولین بار از صفحه نمایش های فوق عریض تا حداکثر رزولوشن 3840×1600 پشتیبانی می کند که شامل نسخه های محبوبی مانند 3440×1440 و 2560×1080 می شود.

اعضای فعلی سرویس GeForce NOW RTX 3080 به صورت خودکار به نسخه Ultimate ارتقا می یابند و افراد جدید علاقه مند به استفاده از امکانات این سرویس باید 20 دلار در ماه یا 100 دلار برای 6 ماه پرداخت کنند.

  لنوو ThinkPhone موتورولا را معرفی کرد

GeForce NOW در حال حاضر دارای 1500 بازی مختلف است، از جمله عناوین جدیدی مانند Marvel’s Midnight Suns و Warhammer 40,000: Darktide و همچنین نسخه نسل بعدی The Witcher 3: Wild Hunt. همچنین بازی های رایگان محبوبی مانند Destiny 2 یا Lost Ark و Apex Legends را ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید