Remake System Shock برای انتشار مارس 2023 تایید شد

استودیو Nightdive تایید کرده است که System Shock Remake برای عرضه در مارس 2023 در نظر گرفته شده است.

استودیوی Nightdive مدت زیادی است که روی بازسازی System Shock کار می کند و طرفداران بالاخره پس از سال ها انتظار و تاخیر در آینده ای نزدیک می توانند آن را تجربه کنند. سازنده در آوریل گذشته تایید کرد که بازسازی سیستم Shock وارد مراحل نهایی توسعه شده است. صفحه استیم بازی اخیرا با تاریخ انتشار مارس 2023 به روز شد و اکنون در میان آخرین اخبار بازی، متوجه شدیم که این تاریخ تایید شده است.

استودیو Nightdive از طریق آپدیت در صفحه System Shock Remake Kickstarter رسما تایید کرد که این بازی در مارس 2023 برای کاربران کنسول و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. با این حال، تاریخ دقیق انتشار هنوز مشخص نیست.

استودیو Nightdive با اذعان به اینکه این اولین باری نیست که تاریخ انتشار یک نسخه بازسازی شده System Shock اعلام می‌شود، توضیح داد که دامنه و مقیاس پروژه در طول چرخه توسعه به طور چشمگیری گسترش یافته است. پیوستن پرایم متر به عنوان ناشر به پروژه امکان پرداخت بیشتر و بهبود بخش های مختلف را فراهم کرد.

استودیو Nightdive در مورد آن می نویسد: “گستره و مقیاس پروژه به طور چشمگیری گسترش یافته است، و اضافه شدن Prime Matter به پروژه به ما این امکان را می دهد که روی بهبود کیفیت کلی، رفع اشکالات و محلی سازی تمرکز کنیم.” اینها آخرین مراحل ضروری هستند. به انتشار اثری که همه ما به آن افتخار می کنیم. این به ما زمان زیادی داد تا جنبه‌های مختلف بازی را که نیاز به توجه بیشتری داشتند، بررسی کنیم.”

  تاریخ انتشار بازی Football Manager 2023 PlayStation 5 مشخص شد

تنوع دشمنان در مراحل پایانی، تغییرات جزئی در سیتادل، ایجاد نوع جدید دشمن، سیستم تجزیه کامل و به روز رسانی افکت های سلاح از جمله پیشرفت هایی است که استودیوی نایت دیو به آنها اشاره می کند. بازی System Shock Remake در مارس 2023 (مارس 1401 یا آوریل 1402) برای پلتفرم های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد | Xbox Series S، PlayStation 4، Xbox One و PC منتشر خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید