انتخاب جیم رایان به عنوان یکی از تأثیرگذارترین تاجران در صنعت رسانه

ورایتی برای سومین سال متوالی جیم رایان را یکی از تاثیرگذارترین رهبران صنعت رسانه معرفی کرد.

جیم رایان، رئیس و مدیرعامل سونی اینتراکتیو اینترتینمنت، توسط Variety به عنوان یکی از “500 رهبر برتر در صنعت رسانه جهانی” برای سال های 2020 و 2021 معرفی شد. اکنون می دانیم که او در لیست افتخاری Variety500 در سال 2022 قرار دارد.

در اخبار اخیر بازی، ورایتی علاوه بر اشاره به تکمیل خرید Bungie توسط پلی استیشن، که به سونی «مهمات زنده» می‌دهد، چندین دلیل دیگر برای انتخاب رایان داشت: «این شرکت [سونی] به سرمایه گذاری های استراتژیک ادامه داد. با خرید 14 درصد از FrameSoftware و تزریق 1 میلیارد دلار به Epic Games. سونی همچنین با خرید اکتیویژن بلیزارد مخالفت کرد که FTC اکنون در تلاش برای جلوگیری از آن است.

پلی استیشن 5 هنوز هم تقریبا دو به یک از Xbox Series X|S فروش بیشتری دارد. اما تسلط ایکس باکس [بازار] خدمات اشتراک سونی را بر آن داشت تا پلی استیشن پلاس را در ماه ژوئن اصلاح کند. برای ارائه انتخاب بهتری از بازی ها به گیمرها.”

جیم رایان، مدیرعامل و رئیس پلی استیشن در کنفرانس CES 2023 سونی

رایان همچنین توسط Variety به دلیل رهبری بخش جدید سونی به نام PS Productions مورد ستایش قرار گرفت. بخشی درگیر ساخت اقتباس های سینمایی و تلویزیونی از بازی های پلی استیشن با آثاری مانند سری Uncharted و The Last of Us. Variety همچنین به انتشار PlayStation VR 2 در فوریه 2023 اشاره کرد.

حضور پلی استیشن در این لیست به جیم رایان محدود نمی شود. چون نام هرمان هالسترئیس استودیو پلی استیشن نیز در لیست Variety500 Honoree قرار دارد. هالست که مانند رایان به عنوان یکی از پیشتازان بازی در وبسایت Variety معرفی شد، برای دومین سال متوالی موفق شد نام خود را در بین 500 نفر اول تاثیرگذار در شکل گیری صنعت رسانه در جهان ببیند.

  آموزش انتقال اطلاعات از گوشی اندروید به آیفون

Variety دلیلی برای انتخاب Halst برای عرضه بازی های انحصاری برنده جوایز در سال 2022 می بیند. از God of War Ragnarok تا Horizon Forbidden West. Variety همچنین اشاره کرد که Halst چشم انداز افزایش تنوع بازی های PS Studios را دنبال می کند. به طوری که طبق گزارش Variety، سال 2023 شاهد اولین بازی از سرویس پخش زنده جدید سونی و اولین بازی از بازی جدید موبایل سونی خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید