انتخاب فیل اسپنسر به عنوان یکی از تأثیرگذارترین مدیران تجاری در صنعت رسانه

Variety Media در نقش فیل اسپنسر در سال های 2018 و 2019 به عنوان یکی از تاثیرگذارترین رهبران صنعت رسانه انتخاب شد.

در اخبار اخیر بازی، شاهد بودیم که رسانه Variety فهرست افتخار آفرینان Variety500 را با تمرکز بر فعالیت افراد مختلف در سال 2022 منتشر کرد. این لیست هر ساله تاثیرگذارترین رهبران صنعت رسانه را معرفی می کند. فیل اسپنسرمدیر عامل مایکروسافت گیمینگ و رئیس ایکس باکس از جمله افراد برگزیده هستند.

اسپنسر که طرفداران زیادی در بین گیمرهای پلتفرم ایکس باکس دارد، به عنوان یکی از پیشتازان بازی انتخاب شد. او توانست نام خود را در Variety500 Honoree در سال‌های 2018 و 2019 ببیند.

فیل اسپنسر رئیس ایکس باکس روی کاناپه

ورایتی در توصیف انتخاب این مدیر مشهور به عنوان یکی از افراد لیست امسال نوشت: پس از اینکه مایکروسافت ZeniMax و ناشر معروف آن Bethesda را در سال 2020 به قیمت 7.5 میلیارد دلار خرید، اسپنسر و این غول دنیای فناوری در ژانویه 2022 شوکه شدند. صنعت؛ با اعلام برنامه ای برای خرید Activision Blizzard، مالک Call of Duty، به مبلغ 69 میلیارد دلار.

این قرارداد Blizzard’s World of Warcraft و Overwatch را به همراه Candy Crush و دیگر بازی های موبایل محبوب King به مایکروسافت می آورد. البته اخطارهایی وجود دارد. چندین شکایت علیه اکتیویژن بلیزارد، این شرکت را به سالها سوء رفتار در محل کار در بالاترین سطوح مدیریت متهم می کند. به شخص بابی کوتیک، مدیر عامل. تحقیقات دولتی در مورد شرکت [اکتیویژن بلیزارد] ادامه دارد. علاوه بر این، بررسی نظارتی این معامله، که انتظار می رفت در سال 2023 بسته شود، اکنون به تلاش FTC برای جلوگیری از خرید به اوج رسیده است.

  کشف حفره امنیتی در شبکه های فضاپیما با کمک ناسا

سپس بالاخره یک اقتباس لایو اکشن از Halo، سری نمادین ایکس باکس که در ماه مارس در پارامونت پلاس به نمایش درآمد، وجود دارد.

مدتی است که طبق اخبار سینما و تلویزیون، به طور رسمی با خبر شدیم که سریال هیلو برای فصل دوم تمدید شده است.

دیدگاهتان را بنویسید