ساخت فصل پنجم شرلوک در صورت بازگشت ستاره های اصلی

استیون موفات، خالق سریال شرلوک گفت که در صورت بازگشت بندیکت کامبربچ و مارتین فریمن، نوشتن فیلمنامه فصل پنجم این سریال را آغاز خواهد کرد.

در سال 2017 فصل چهارم سریال شرلوک از شبکه بی بی سی پخش شد و از آن زمان تاکنون شاهد انتشار گزارش ها و اخبار متعددی در مورد تولید یا عدم تولید فصل پنجم سریال شرلوک بوده ایم. اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، یکی از سازندگان این سریال محبوب به احتمال ساخت فصل جدید واکنش نشان داد. استیون موفات، یکی از دو خالق سریال شرلوک، در مصاحبه اخیر خود تایید کرد که در صورت بندیکت کامبربچ، بازیگر نقش شرلوک هلمز و مارتین فریمن، بازیگر نقش دکتر، نوشتن فیلمنامه فصل پنجم سریال شرلوک را آغاز خواهد کرد. واتسون، موافقت کن که برگردی.

البته موفت درباره ایده های احتمالی خود برای فصل جدید سریال شرلوک توضیحی نداد، اما این خبر بدون شک می تواند طرفداران این سریال را برای فصل پنجم سریال شرلوک امیدوار کند. پخش سریال شرلوک در سال 2010 شروع شد، هر فصل دارای سه قسمت بود، هر قسمت 90 دقیقه بود که هر قسمت را شبیه یک فیلم می کرد. در مجموع 13 قسمت از سریال شرلوک ساخته شد که یکی از آنها اپیزود ویژه سال نو بود.

بندیکت کامبربچ و مارتین فریمن با لباس مشکی در سریال

استیون موفات، سازنده سریال Doctor Who و مارک گیتیس مسئول ساخت سریال شرلوک است. پس از پایان سریال «شرلوک»، این دو به ساخت سریال «دراکولا» پرداختند و از آن زمان طرفداران امیدوار بودند که برای فصل جدید کارآگاه محبوب بازگردند. یکی از دلایلی که چرا فصل 5 شرلوک هرگز تعطیل نشد این بود که سریال هرگز لغو نشد و بی بی سی هرگز فصل چهارم شرلوک را به عنوان فصل آخر اعلام نکرد.

  سامسونگ از افزایش 300 درصدی فروش گوشی های تاشو خبر داد!

با این حال، برنامه شلوغ کامبربچ و فریمن می تواند مشکل بزرگی برای فیلمبرداری فصل پنجم شرلوک باشد. اگرچه این دو بازیگر بارها برای بازی مجدد در این سریال ابراز علاقه کرده اند. در هر صورت موفت در مورد ساخت فصل پنجم سریال «شرلوک» واقع بین است و آن را مربوط به بازگشت ستاره های اصلی سریال می داند. در این مدت، استیون موفات سریال The Time Traveler’s Wife را برای HBO و Inside Man را برای BBC و Netflix تهیه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید