معرفی کنترلر جدید PS5 با کد Project Leonardo برای گیمرهایی با شرایط فیزیکی خاص

سونی با هدف ارائه گزینه های دسترسی بیشتر، از کنترلر جدید پلی استیشن 5 با نام Project Leonardo رونمایی کرد.

در رویداد CES، سونی کنترلر جدید Project Leonardo را با قابلیت شخصی سازی برای بازیکنان با شرایط فیزیکی خاص معرفی کرد. جیم رایانمدیر عامل بخش سرگرمی های تعاملی سونی در این مراسم اعلام کرد که این کنترلر جدید به بازیکنان معلول کمک می کند تا بازی ها را راحت تر و راحت تر انجام دهند. Project Leonardo را می توان گام جدید سونی در زمینه دسترسی (در دسترس بودن بیشتر بازی های ویدیویی برای بازیکنان محترم با شرایط خاص جسمی یا روحی) دانست.

به گفته رایان و بر اساس اخبار اخیر بازی، این کنترلر دارای گزینه های شخصی سازی و شخصی سازی زیادی است و با مجموعه دکمه های باکیفیت می تواند به عنوان یک کنترلر مستقل یا جفت شدن با یک کنترلر DualSense کار کند. سونی همچنین توضیح داد که با ادامه توسعه این کنترلر، بازخورد ارزشمندی از جامعه گیمر دریافت خواهد کرد.

کلیدهای قابل تنظیم کنترلر Project Leonardo PlayStation 5

در پست وبلاگ پلی استیشن آمده است: «از طریق گفتگو با کارشناسان دسترسی و سازمان‌های فوق‌العاده مانند AbleGamers، SpecialEffect و Stack Up، ما یک کنترلر قابل تنظیم ایجاد کرده‌ایم که با لوازم جانبی بسیاری از شرکت‌های دیگر به‌طور یکپارچه کار می‌کند و با کنسول پلی‌استیشن سازگار است». 5 ادغام می شوند تا راه های جدیدی برای تجربه بازی ارائه دهند.

کنترلر پروژه لئوناردو را می توان از طریق چهار درگاه 3.5 میلی متری AUX گسترش داد تا از سوئیچ های خارجی مختلف و سایر لوازم جانبی دسترسی پشتیبانی کند. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا سوئیچ ها، سوئیچ ها یا آنالوگ های ویژه را با کنترلر Project Leonardo ترکیب کنند. “تجهیزات جانبی خارجی را می توان به صورت پویا متصل یا جدا کرد و هر کدام را می توان برای ایفای نقش هر کلید دیگری پیکربندی کرد.”

  تناقض عجیب هنگام قطع شدن سرویس پیامک ایتا احراز هویت اس ام اس، آی گپ و... وصل می شوند!

این کنترلر می تواند به عنوان یک گیم پد مستقل استفاده شود یا به کنترلر بی سیم Project Leonardo یا DualSense دیگری متصل شود. همچنین حداکثر دو کنترلر Project Leonardo و DualSense را می توان به صورت همزمان به عنوان یک گیم پد مجازی استفاده کرد.

دانلود ویدیو آپارات

طبق پست وبلاگ پلی استیشن، کنترلر Project Leonardo را می توان برای استفاده روی سطوح صاف قرار داد. بنابراین بازیکنان می توانند از آن روی میز یا ویلچر خود استفاده کنند. این کنترلر همچنین می تواند به راحتی به پایه های AMPS یا سه پایه ها متصل شود و برای تجربه راحت تر، 360 درجه قابل تنظیم است. بازیکنان می توانند شمال آنالوگ ها را برای مطابقت با جهت دلخواه خود تنظیم کنند.

نظر شما در مورد این کنترلر جدید چیست؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید