ناامیدی رنفیلد از دست دراکولا با بازی نیکلاس کیج در اولین تریلر رنفیلد

یونیورسال پیکچرز اولین تریلر فیلم کمدی ترسناک رنفیلد با بازی نیکلاس کیج در نقش کنت دراکولا را منتشر کرد.

فیلم رنفیلد قرار است در 14 آوریل اکران شود. طی آخرین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر این اثر پخش شد؛ اثری که بر شخصیت رنفیلد، دستیار کنت دراکولا تمرکز دارد.

نیکلاس هولت او که با آثاری مانند Mad Max: Fury Road، The Great Series و The Menu شناخته می شود، نقش رنفیلد را بر عهده دارد. او به عنوان دستیار دراکولا از خدمت به این خون آشام قدرتمند خسته شده است. این وسط نقش دراکولا است نیکلاس کیج، بازیگر برنده اسکار در فیلم «خوک» و فیلم «وزن تحمل ناپذیر استعداد عظیم» بازی کرد. در ادامه می توانید اولین تریلر فیلم رنفیلد را تماشا کنید.

دانلود ویدیو آپارات

آر ام رنفیلد یک شخصیت کمتر شناخته شده است که برای اولین بار در رمان ترسناک دراکولا ظاهر شد برام استوکر در سال 1897 میلادی تاسیس شد. کریس مک کیرنفیلد، کارگردان فیلم، می‌گوید: «ما کار متفاوتی انجام می‌دهیم. این اثر با تصور معمول شما از فیلم دراکولا فاصله زیادی دارد. او توضیح داد که در اینجا، دراکولا به عنوان یک رئیس بسیار بد معرفی می شود. البته مک‌کی نمی‌خواهد که تماشاگران کار او را صرفاً به عنوان یک فیلم خنده‌دار ببینند:

«این کمدی خالص نیست. البته یک ایده کنایه آمیز [در دل داستان] افرادی هستند که تعجب می کنند اگر رئیس شما واقعاً رئیس جهنم بود چه؟ اما اکشن، احساسات و لحظات ترسناک نیز وجود دارد.

کیج برای بازی در نقش دراکولا نقش های مورد علاقه خود را برای این شخصیت ترکیب کرد. او می‌گوید: «فکر می‌کردم می‌توانم با همان علاقه‌ای که برای کتاب برام استوکر داشتم، این کار را انجام دهم. کریستوفر لی در فیلم های چکشی، پرفورمنس فرانک لانگلااجرای گری اولدمن و همچنین عملکرد بلا لوگوسی مجبورم انجامش دهم. من می خواستم از هر یک از آنها عناصری بگیرم. از بازی هم همینطور ماکس شرک به عنوان کنت اورلوک. من می‌خواستم کمی از بیان آلمانی و زبان بدن او به دست بیاورم.”

  وزیر ارتباطات: به بسترهای ایرانی مهاجرت کنید، معافیت مالیاتی بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید