نبردهای هیجان انگیز Wo Long: Fallen Dynasty را در تریلر گیم پلی جدید به نمایش بگذارید.

تریلر گیم پلی 10 دقیقه ای بازی اکشن هیجان انگیز Wo Long: Fallen Dynasty نبردها، اکتشافات و سلاح های فراوان آن را به نمایش می گذارد.

در میان جدیدترین اخبار بازی، مطلع شدیم که Koi Tecmo و استودیو Team Ninja تریلر جدیدی از گیم پلی بازی اکشن Wo Long: Fallen Dynasty را با طرفداران به اشتراک گذاشته اند. این ویدیوی آپلود شده توسط IGN Media قسمت های مختلف بازی را در منطقه جدیدی به نام Mount Tianzhu به مدت 10 دقیقه به نمایش می گذارد.

دانلود ویدیو آپارات

تریلر جدید نبردهای هیجان انگیزی را نشان می دهد که بازیکنان می توانند از Wo Long: Fallen Dynasty انتظار داشته باشند. این تریلر همچنین به جنبه های دیگر بازی مانند طراحی صحنه و کاوش محیطی نیز نگاه می کند. مبارزه تنها بر روی ترکیب‌های سریع متمرکز نیست، بلکه شامل پیش‌بینی حملات دشمن به منظور اجتناب از آنها و مقابله با آن‌ها است.

تریلر گیم پلی Wo Long: Fallen Dynasty اسلحه های مختلف موجود در بازی از جمله شمشیر کلاسیک، کمان و حتی عصای چوبی را به نمایش می گذارد. در این بازی، هر سلاح دارای ویژگی های منحصر به فرد و ترکیبی از حملات است.

بازی اکشن Wo Long: Fallen Dynasty در دوران افسانه ای سه پادشاهی تاریخ چین می گذرد و توسط استودیو پشت سری بازی های Nioh ساخته شده است. این بازی در تاریخ 3 مارس (12 اسفند) برای پلتفرم های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد.Xbox Series S و PC منتشر خواهد شد.

  نگاهی به مشخصات فاش شده Honor X40

دیدگاهتان را بنویسید