نقش بندیکت کامبربچ در سریال جدید نتفلیکس

بندیکت کامبربچ بازیگر نقش دکتر استرنج و شرلوک هلمز در حال مذاکره نهایی با نتفلیکس برای بازی در فیلم اریک است.

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیونبندیکت کامبربچ در سریال جدید نتفلیکس بازی می کند. ورایتی از منابع مطلع شده است که این بازیگر بریتانیایی در حال مذاکره نهایی با نتفلیکس برای بازی در اریک است. سریال اریک در 6 قسمت تولید خواهد شد که نتفلیکس آن را در نوامبر 2021 تایید کرد. وقایع سریال اریک در دهه 1980 در نیویورک رخ می دهد، جایی که کامبربچ نقش وینسنت سالیوان، عروسک گردان و استاد عروسک گردان را بازی می کند. محبوب ترین نمایش کودکان در آمریکا.

وقایع سریال اریک زمانی شروع می شود که پسر وینسنت سالیوان ناپدید می شود و او اکنون بی خانمان است و با اعتیاد به مواد مخدر دست و پنجه نرم می کند. تنها همراه وینسنت یک عروسک آبی 2 متری به نام اریک است که او را در ماجراجویی برای یافتن پسرش و یافتن راه خانه همراهی می کند. ابی مورگان، نویسنده ساعت و فیلم هایی مانند بانوی آهنین، زن نامرئی و سوفراژت، نویسنده و تهیه کننده اجرایی اریک بود.

سریال پاتریک ملروز

لوسی فوربس، کارگردان فیلم This Is Going to Hurt نیز کارگردانی اریک را بر عهده داشت. کامبربچ قبلاً در سریال های محدود ظاهر شده بود و برای بازی در پاتریک ملروز نامزد دریافت جایزه امی شد. او همچنین قرار است در 39 Steps، سریال محدود دیگری جلوی دوربین برود. کامبربچ اخیراً در یکی دیگر از همکاری های نتفلیکس به نام The Wonderful Story of Henry Sugar اثر وس اندرسون بازی کرد.

  ویدیوی کوتاهی از بازی واقعیت مجازی Horizon Call of the Mountain را پخش کنید

همچنین بندیکت کامبربچ سابقه بازی در آثاری چون سریال شرلوک، فیلم اسب جنگی، سه گانه هابیت، فیلم دوازده سال بردگی، فیلم سفر ستاره ای به تاریکی، فیلم گوشت سیاه، فیلم املاک پنجم، فیلم بازی تقلید را در کارنامه دارد. ، فیلم The Current War 1917 همچنین دارای The Power of the Dog، Doctor Strange، Doctor Strange در Multiverse of Madness، Thor: Ragnarok، Avengers: Infinity War، Avengers: Endgame و Spider-Man: No Way Home بود.

آثار بعدی کامبربچ در سال 2023 شامل The End Where We Begin و The Wonderful Story of Henry Sugar است و او در حال حاضر در پشت صحنه The Book of Clarence حضور دارد. انتظار می‌رود که کامبربچ در فیلم‌های Avengers و Doctor Strange 3 در نقش دکتر استرنج بازگردد. کامبربچ همچنین دو بار نامزد اسکار برای نقش‌هایش در The Imitation Game و The Power of the Dog شده است.

دیدگاهتان را بنویسید