نمایش لباس بت‌گرل لزلی گریس در فیلم لغو شده بت‌گرل

لزلی گریس ویدئویی را برای فاش کردن لباس بت گرل در فیلم ابرقهرمانی Batgirl منتشر کرده است که اخیرا توسط برادران وارنر کنسل شده است.

اگرچه ساخت سریال Batgirl از HBO Max تقریباً کامل شده بود، برادران وارنر. پس از تغییر سیاست شرکت تصمیم به لغو آن گرفت. حالا در میان آخرین اخبار سینما و تلویزیون، این را فهمیدیم لزلی گریس لباس بت گرل در این فیلم ابرقهرمانی را فاش کرد. این بازیگر آمریکایی ویدئویی را در جشن پایان سال 2022 در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که تصاویر و کلیپ هایی از پشت صحنه فیلم Batgirl را نشان می دهد.

این ویدیو لسلی گریس را در لباس جدیدی نشان می دهد که احتمالاً لباس جایگزین بت گرل در فیلم است. رنگ زرد این لباس یادآور شنل RPG Dark Knight است مایکل کیتون این در فیلم بتمن 1989 و فیلم بازگشت بتمن است. تصور می شد که مایکل کیتون نقش خود را در نقش بتمن در فیلم کنسل شده Batgirl که قرار بود علاوه بر سینماها در HBO Max در سال 2023 برای طرفداران اکران شود، بازی کند.

حضور Batgirl در پشت صحنه فیلم لغو شده Batgirl

جی. WHO سیمونزبازیگر فیلم Whiplash برندان فریزربازیگر فیلم مومیایی و جیمز سیپیو، بازیگر «بدون پشیمانی» در کنار لزلی گریس در «بت گرل» بازی می کند. این فیلم ماجراهای باربارا گوردون، دختر جیمز گوردون، رئیس پلیس شهر گاتهام را دنبال می‌کند. دلیل لغو بازی Batgirl کاملا مشخص نیست، اما به نظر می رسد این فیلم با استراتژی های جدید برادران وارنر همخوانی ندارد.

  مقالات و ویدیوهای جعبه گشایی کارت گرافیک Radeon RX 7900 را ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید