Gran Turismo 7 و Beat Saber برای PSVR2 عرضه شدند

جیم رایان، رئیس سونی اینتراکتیو اینترتینمنت در نمایشگاه CES اعلام کرد که Gran Turismo 7 و Beat Saber برای هدست پلی استیشن VR2 عرضه خواهند شد.

در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که Gran Turismo 7 و Beat Saber برای هدست پلی استیشن VR2 عرضه می شوند. جیم رایانرئیس و مدیر عامل سونی اینتراکتیو اینترتینمنت در نمایشگاه CES اعلام کردند که نسخه واقعیت مجازی Gran Turismo 7 با به روز رسانی رایگان در زمان عرضه هدست PSVR2 در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. در حال حاضر مشخص نیست که Beat Saber چه زمانی به آخرین هدست واقعیت مجازی سونی راه پیدا می کند.

جیم رایان اعلام کرده است که بیش از 30 بازی در حال توسعه برای عرضه در روز عرضه پلی استیشن وی آر 2 هستند. سال گذشته، سونی اعلام کرد که در حال آماده سازی بیش از 20 بازی برای روز معرفی این هدست واقعیت مجازی است. اگرچه کاربران PSVR2 نمی‌توانند بازی‌ها را در اولین هدست پلی‌استیشن VR تجربه کنند، سونی تلاش زیادی کرده است تا تعداد قابل توجهی از بازی‌ها را برای آنها به ارمغان بیاورد.

PlayStation VR2 در 22 فوریه 2023 (3 مارس 1401) با قیمت 549.99 دلار عرضه خواهد شد و شامل یک هدست PSVR2، کنترلرهای Sense و هدست استریو است. طرفداران می توانند این هدست را با قیمت 599.99 دلار خریداری کنند که شامل کد دانلود بازی Horizon Call of the Mountain از فروشگاه پلی استیشن است. همچنین می توانید یک شارژر برای کنترلرهای Sense با قیمت 49.99 دلار تهیه کنید.

  قیمت و تاریخ عرضه مانیتور گیمینگ 45 اینچی ال‌جی UltraGear اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید