اطلاعات بازی Avatar: Frontiers of Pandora لو رفت

اطلاعاتی در مورد سیستم مبارزه، دنیای بازی و نحوه انجام ماموریت ها آواتار: مرزهای پاندورا فاش شد.

اگرچه به نظر می رسد هنوز راه زیادی تا انتشار بازی باقی مانده است Avatar: Frontiers of Pandora باقی مانده است، اما ظاهراً یکی از کاربران Reddit اطلاعاتی را از بازی به بیرون درز کرده است. این کاربر با نام Eht_Hctins سابقه لو رفتن جزئیات بازی را دارد. او در پستی جدید اطلاعاتی در مورد سیستم مبارزه، ماموریت ها و دنیای بازی آواتار فاش کرد.

برای نبردها می گفت که می توانید موجودات پاندورا را اهلی کنید و در زمین و نبرد از آنها کمک بگیرید. در بازی گزینه لوت نیز وجود دارد و می توانید از سیستم کرافت نیز استفاده کنید. بدیهی است که ماموریت ها با دیگر کارهای جهان باز یوبی سافت متفاوت است و بازی به جای استفاده از نشانگرهای مرحله سنتی، شما را به مناطق کوچکی می برد که باید برای یافتن تجهیزات مورد نیاز خود در آنجا کاوش کنید. او می‌گوید، کمتر بازی به شما می‌گوید “این کار را انجام دهید” و بیشتر درباره “کاوش” است.

او در نهایت از دنیای بازی صحبت کرد و اشاره شد که در طول فعالیت های مختلف دنیا نیز تغییر خواهد کرد. همچنین یک سیستم آب و هوای پویا وجود دارد که شخصیت ها به آن واکنش نشان می دهند. به عنوان مثال، موجودات در هوای طوفانی پرواز نخواهند کرد. به یاد داشته باشید که از آنجایی که این شایعات هنوز توسط سازندگان تایید نشده اند، نمی توان با اطمینان در مورد صحت آنها صحبت کرد.

  لیدی دیمیتریس بازیگر رزیدنت اویل 8 در استودیوی موشن کپچر منتشر شد

بازی آواتار جدید با نام Avatar: Frontiers of Pandora توسط Ubisoft و Massive Entertainment توسعه یافته است. این بازی برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس ایکس باکس سری اس و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید