بازسازی Silent Hill 2 به نسخه اصلی بازی وفادار خواهد بود

استودیو Blubber Team اعلام کرده است که بازسازی Silent Hill 2 به نسخه اصلی این بازی وفادار خواهد بود.

استودیو Blubber Team که در حال توسعه بازسازی Silent Hill 2 با همکاری کونامی است، در مصاحبه با DreadXP اعلام کرد که طرفداران نگران تغییرات این بازسازی نسبت به نسخه اصلی نباشند. در این رابطه، آنا جازینسکا، مدیر بازاریابی تیم Blubber گفت که این بازسازی به بازی اصلی Silent Hill 2 وفادار خواهد بود و برخی از جنبه‌های بازی را که خیلی قدیمی نشده‌اند، بهبود می‌بخشد.

جزینسکی گفت: “هواداران قدیمی نباید نگران باشند که ما هدف اصلی را از دست می دهیم و این بازی را زنده می کنیم.” در حالی که به داستان اصلی وفادار مانده ایم، در حال بازسازی گیم پلی و به روز رسانی گرافیکی از ابتدا هستیم. یک تغییر بزرگ قابل مشاهده، استفاده از دوربین روی شانه است که نه تنها چشم انداز چندین بخش نمادین سری را تغییر داد، بلکه به معنای بازنگری در سیستم جنگی نیز بود.

سر هرم در بازسازی Silent Hill 2

Jazycenka همچنین گفت که تیم Blubber با در نظر گرفتن گزینه هایی که تجربه کلی بازی را برای بازیکنان امروزی بهبود می بخشد، رویکرد بسیار ایمن برای ایجاد هر تغییری نسبت به نسخه اصلی دارد. او در ادامه توضیح داد که برخی از جنبه‌های رویکرد کلی ترسناک بازی ممکن است در طول زمان تغییر کرده باشد تا برای مخاطبان امروزی جذاب باشد. علاوه بر این، Jazynska تایید کرد که Blubber Team در حال رقابت با استودیوهای دیگر برای این پروژه است و کونامی پس از درک تعهد و اشتیاق سازنده برای ساخت بازی های ترسناک، توسعه بازسازی Silent Hill 2 را به عهده گرفت.

  قیمت تلویزیون شکسته شد. 5 میلیون تومان تخفیف خرید تلویزیون XCU715 Xvision

تاکنون به جز تریلر معرفی نسخه بازسازی شده Silent Hill 2، طرفداران ویدیو جدیدی از این بازی دریافت نکرده اند و هنوز تاریخ انتشار آن مشخص نشده است. این بازی بر روی کنسول پلی استیشن 5 و پلتفرم رایانه شخصی منتشر خواهد شد. با این حال، بر اساس سندی که مایکروسافت به عنوان بخشی از دفاع خود در برابر FTC ارائه کرده است، به نظر می رسد این بازی روی کنسول های ایکس باکس در دسترس نخواهد بود.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید