تلاش برای ارائه یک اقتباس مناسب در ویدیوی پشت صحنه سریال The Last of Us

شبکه آنلاین HBO Max اولین ویدیوی پشت صحنه سریال The Last of Us را به اشتراک گذاشت.

در اخبار اخیر سینما و تلویزیون، مطلع شدیم که HBO Max اولین ویدیوی پشت صحنه سریال The Last of Us را پخش کرده است. این ویدیو صحنه های کلیدی از اقتباس تلویزیونی Last of Us و نظرات تیم سازنده در مورد طرح جالب آن را به نمایش می گذارد. در ابتدای این ویدیو تعدادی کلیپ مربوط به مراحل فیلمبرداری سریال از جمله لحظه حساس رابطه الی ویلیامز و رایلی آبل از بسته الحاقی Left Behind اولین بازی این مجموعه نمایش داده می شود.

سپس بینندگان می توانند در مورد زمان وقوع داستان و شیوع عفونت قارچی Cordyceps که به دلیل تأثیر آن بر ذهن با یک ویروس معمولی متفاوت است، اطلاعات بیشتری کسب کنند. در این ویدئو پدرو پاسکال این فیلم بررسی می کند که چگونه مرگ یک شخصیت زندگی جوئل میلر را برای همیشه تغییر می دهد. پس اگر سری بازی The Last of Us را تجربه نکرده اید و نمی خواهید چیزی در مورد داستان بدانید، ویدیو را تماشا نکنید.

کریگ میسونخالق، نویسنده و تهیه کننده اجرایی Last of Ace درباره اقتباس‌های بازی توضیح داد: «وقتی در حال اقتباس از چیزی مانند یک بازی ویدیویی هستید، تغییرات باید هوشمندانه انجام شوند. داستان های بیشتری می گوییم. اتفاقات زیادی بین آنها رخ می دهد.»

در این ویدئو بلا رمزی او دوباره اشاره می‌کند که سازندگان از او درخواست کرده‌اند که بازی‌های The Last of Us را تجربه نکند، اما او مخفیانه ویدیوهای بازی‌ها را تماشا کرد تا برای نقش خود در نقش الی آماده شود. در پایان این ویدیو، طرفداران می توانند تصاویر بیشتری از پشت صحنه سریال Last of Ace را تماشا کنند. اولین قسمت از فصل اول سریال The Last Of Us در تاریخ 15 ژانویه 2023 (26 ژانویه به وقت ایران) پخش خواهد شد.

  نسخه پلی استیشن 5 بازی Darkwood از ویژگی های احساس دوگانه پشتیبانی می کند

دانلود ویدیو آپارات

پدرو پاسکال در نقش جول، بلا رمزی در نقش الی، آنا ثورو مثل تس، گابریل لونا مثل تامی مرل دندریج مثل مرلین نیکو پارکر مثل سارا نیک آفرمنمانند قبض ماری بارتلت مثل فرانک طوفان رید مثل رایلی لامار جانسون به عنوان هنری کوین وودارد مثل سام ملانی لینسکی مثل کیتلین، جفری پیرس مثل پری گراهام گرین در نقش مارلون و الین مایلز در نقش فلورانس از جمله بازیگران سریال Last of Ace هستند.

HBO در خلاصه داستان The Last of Us می نویسد: «داستان سریال 20 سال پس از نابودی تمدن مدرن اتفاق می افتد. یک بازمانده سخت به نام جول استخدام می شود تا دختری 14 ساله به نام الی را از یک منطقه قرنطینه خالی از سکنه خارج کند. چیزی که در وادی عمرو کار ساده ای به نظر می رسد، به زودی به سفری چشمگیر و خشن تبدیل می شود. آنها باید از ایالات متحده عبور کنند و برای زنده ماندن فقط به یکدیگر تکیه کنند.”

دیدگاهتان را بنویسید