خرید Skybox Labs توسط NetEase، استودیوی Halo Infinite

NetEase استودیو Skybox Labs را خریداری کرد که در توسعه بسیاری از بازی ها همکاری می کند.

در اخبار اخیر بازی، NetEase Games اعلام کرده است که استودیوی کانادایی Skybox Labs را با مبلغی نامشخص خریداری کرده است. این استودیو در سال 2011 تاسیس شد و در برنابی و ویکتوریا مستقر است. Skybox Labs دو بازی اصلی TASTEE را توسعه و منتشر کرد: Lethal Tactics در سال 2016 و Stela در سال 2019. علاوه بر این، این استودیو سابقه همکاری بر روی بازی های مهم ناشران بزرگ مانند Xbox و Electronic Arts را دارد.

این استودیو در حال حاضر با توسعه دهندگان اصلی برای پشتیبانی از Halo Infinite، Minecraft و Fallout 76 کار می کند. Skybox Labs قبلاً با مایکروسافت در توسعه بازی های سری Halo، Minecraft، Age of Empires و Project Spark همکاری کرده بود. استودیو Skybox Labs در همان روز اعلام کرد که پس از خرید توسط NetEase Games، فعالیت های مستقل خود را تحت مدیریت سه بنیانگذار خود یعنی Xiang Kong، Steven Sylvester و Derrick McNeil ادامه خواهد داد.

این استودیو قصد دارد به همکاری نزدیک با شرکای فعلی خود برای توسعه مشترک این بازی برای رایانه های شخصی و کنسول ها ادامه دهد و در آینده بازی های جدیدی را به این لیست اضافه خواهد کرد. شیانگ کنگ سپس توضیح داد که Skybox Labs در آینده چگونه کار خواهد کرد:

ما تیمی متشکل از افراد با استعداد، پرشور و خلاق ساخته‌ایم و با پیوستن به NetEase Games، می‌توانیم برنامه‌های خود را برای دنبال کردن فرصت‌های خلاقانه جدید و بهره‌مندی از دسترسی به منابع عملیاتی در سطح جهانی و خدمات گسترده و عمیق NetEase تسریع بخشیم. معیارها سریعتر است. استفاده در کانادا».

  لکه خورشیدی چیست و چرا ظاهر می شود؟

حرکت مخفی کاری در جنگل خشک و مه آلود بازی STELA

Skybox Labs آخرین مورد از مجموعه خریدهای توسعه دهنده بازی توسط غول بازی و فناوری چینی NetEase در سال های اخیر است. در گذشته، این شرکت بزرگ استودیو Grasshopper Manufacture، خالق سری No More Heroes و شرکت فرانسوی Quantic Dream، سازنده آثار موفقی مانند Heavy Rain، Detroit: Become Human و Beyond: Two Souls را خریداری کرد.

سال گذشته، Toshihiro Nagoshi، خالق سری Yakuza، به NetEase پیوست تا استودیو Nagoshi را ایجاد کند. این استودیو به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های NetEase Games، تمرکز خود را بر ساخت بازی‌های سطح بالا عمدتاً برای کنسول‌ها خواهد داشت.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید