رونمایی از باندل Xbox Series X با نسخه پریمیوم Forza Horizon 5

مایکروسافت از بسته جدید کنسول Xbox Series X رونمایی کرده است که بازی مسابقه ای بسیار موفق Forza Horizon 5 را با دسترسی کامل به تمام محتوای آن به مخاطبان ارائه می دهد.

Forza Horizon 5 در نوامبر 2021 منتشر شد و بسیار مورد تحسین قرار گرفت. این بازی مسابقه ای برجسته که امتیاز میانگین 92 از 100 منتقد در متاکریتیک را به خود اختصاص داده است، اکنون در یک بسته جدید Xbox Series X در کامل ترین شکل خود قرار دارد.

در اخبار اخیر بازی، رسماً شاهد رونمایی این باندل با نام کامل Xbox Series X و Forza Horizon 5 Premium Edition Bundle از مایکروسافت بودیم. بسته ای که با آن بازیکن می تواند با پرداخت 40 دلار کمتر به کنسول Xbox Series X و نسخه Premium Forza Horizon 5 دسترسی داشته باشد. کنسول Xbox Series X معمولاً 499.99 دلار قیمت دارد و Forza Horizon 5 Premium Edition دقیقاً 99.99 دلار قیمت دارد. در حالی که این بسته پریمیوم با قیمت 559.99 دلار در دسترس خریداران است.

مایکروسافت اعلام کرد که بسته مورد بحث در هفته جاری وارد بازارهای ایالات متحده آمریکا، کانادا و بخش هایی از آسیا خواهد شد. مشتریان اروپا، آمریکای لاتین و سایر نقاط جهان نیز می توانند منتظر ورود Forza Horizon 5 Premium Edition و کنسول Xbox Series X در اواخر این ماه باشند.

بسته Xbox Series X با نسخه پریمیوم بازی Forza Horizon 5 مایکروسافت

Forza Horizon 5 به عنوان بهترین بازی سال 2021 توسط زومجی انتخاب شد. علاوه بر محتوای اصلی، نسخه پریمیوم این بازی شامل بسته الحاقی Hot Wheels، بسته خوش آمدگویی، مجوز دسترسی به خودروهای بیشتر (Car Pass) و مجوز دسترسی VIP می شود. برای ارائه محتوای بیشتر به مخاطب به تازگی استودیوی Playground Games مایکروسافت در حال کار بر روی یک DLC قابل توجه دیگر برای این بازی است که هر زمان که رسید، صاحبان نسخه پریمیوم بازی می توانند بدون نیاز به خرید جداگانه آن را امتحان کنند.

  Sony: Xbox Game Pass 29 میلیون مشترک دارد

Forza Horizon 5 در Xbox Series X می‌توانید Xbox Series S، Xbox One، PC و Xbox Cloud Gaming را تجربه کنید. مشترکین Game Pass برای تجربه ساخت این استودیو محبوب Playground Games نیازی به خرید بازی جداگانه ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید